قیمت پنل اس ام اس / قیمت خرید پنل پیامکی

در این صفحه می‌توانید قیمت سامانه پیامک، امکانات پنل پیامک، تعرفه ارسال پیامک و… را مشاهده کنید نمایید و بر اساس نیاز های شخصی خودتان، پنل موردنظر را انتخاب بفرمایید. هرچه پنل پیامک حرفه‌ای‌تر را خریداری کنید تعرفه ارسال پیامک آن کمتر می باشد. البته این نکته شایان ذکر هست که در تمامی پنلهای ما نسبت به سایت ها و پنل های دیگر قیمت کمتری را دارا می باشد. مثلا تعرفه پنل رایگان ما، کف قیمت پنل های رایگان ایران است. از آنجا که هزینه اشتراک مادام العمر است پیشنهاد می کنیم پکیج‌های حرفه‌ای تر را خریداری کنید تا امکان بیشتری داشته باشید و هزینه ارسال پیامک شما کمتر گردد.

ما ارائه دهنده کمترین قیمت در ایران هستیم، صفحه مقایسه قیمت ها را مشاهده کنید.
سامانه پیامکی پیامکتو
پکیج پایه
% ۲۵
۵۹هزار تومان۴۵ هزارتومان
پکیج اقتصادی
% ۱۷
۱۷۹هزار تومان۱۴۹ هزار تومان
پکیج شرکتی
% ۲۰ پرفروش
۳۴۹هزار تومان۲۵۹ هزار تومان
پکیج تجاری
% ۱۴ کاملترین
۶۹۰هزار تومان۴۹۵ هزار تومان
امکانات سامانه پیامکی
تعرفه هر پیامک

مبلغی که از پنل کاربری شما بابت ارسال هر پیامک از شما کسر می‌شود. برای ارسال پیامک شما ابتدا پنل کاربری خود را شارژ می‌کنید و سپس به ازای ارسال هرپیامک این تعرفه از پنل شما کسر می‌شود.

کمترین تعرفه ارسال پیامک برای اپراتور ۵۰۰۰۱ است و بالاترین کیفیت مربوط به اپراتور ۱۰۰۰ می باشد.

۸۵٫۵ تومان
۸۱ تومان
۷۴ تومان
۶۶٫۵ تومان
تعرفه پیامک خدماتی
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه پیام صوتی (هر ۳۰ ثانیه)

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک فراز اس ام اس آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزدنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
ارسال پیامک به لیست سیاه

بلک لیست؛ به شماره‌ موبایل‌هایی گفته می‌شود که با ارسال کد، دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند. در سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود دارد.

بر اساس ماهیت پیامک شما که نوع پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی است نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه متفاوت است. برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی یا خط خدماتی اختصاصی استفاده نمایید و برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی (جهت عبور از لیست سیاه) می‌بایست از خط سیمکارت استفاده شود.

خطوط خدماتی اشتراکی و خطوط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان بعد از خرید پنل پیامکی برای شما فعال خواهد شد تا بتوانید بدون دغدغه پیامتان را به گوش مخاطب برسانید.

تعرفه پیامک به لیست سیاه (تبلیغاتی)

ارسال پیامک با سیمکارت بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد یا شرکت حقوقی داشته باشید می‌توانید خط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو۱ اضافه می‌شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در آینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

تعرفه متغیر
۲۱۷ تومان
۱۹۵ تومان
۱۸۳ تومان
ارسال پیامک LBS

ارسال پیامک مکان محور و ارسال پیامک به افرادی که در لحظه در یک منطقه خاص حضور دارند، سرویس ارسال پیامک LBS از طریق همراه اول امکان پذیر است و می توانید به افرادی که در لحظه وارد یک منظقه می‌شوند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این سرویس امکان تنظیم شعاع از لوکیشن مورد نظر، فیلتر نمودن شماره‌های خاص و… را دارد.

شما می‌توانید به صورت هدفمند به افرادی که در یک منظقه خاص جغرافیایی هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این نوع ارسال از طریق پردیس همراه اول انجام شده و هیچگونه گزارش دلیوری ندارد.

هزینه ارسال پیامک LBS هر پیامک ۵۰۰ تومان است و  حداقل ارسال پیامک LBS برابر ۲۰۰۰ گیرنده است، به تعرفه اعلام شده مبلغ ۹% ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام ۸ رقم از اپراتور ۹۰۰۰ بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی ۹۰۰۰ بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود ۲ ماه زمانبر است.

ارسال پیامک حاوی لینک

شما می‌توانید در متن پیامک آدرس سایت، پیج اینستاگرام، گروه واتساپ یا کانال تلگرام و… را قرار دهید تا زمانی که مخاطب شما پیامک را دریافت می‌کند بتواند روی لینک کلیک کند و این لینک آبی رنگ خواهد بود.

ارسال پیامک تکی

فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک تکی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از سامانه و اپلیکیشن اندروید حتی به ۱ شماره هم پیامک ارسال کنید.

بعضی از سامانه‌های پیامکی حداقل تعداد ارسال انبوه را ۱۰ پیامک قرار داده‌اند اما در سامانه فراز اس ام اس شما هیچ محدودیتی بابت ارسال پیامک نخواهید داشت و می‌توانید بین ۱ تا ۹۵۹۵۹ شماره را در هر بار ارسال کنید.

ارسال پیامک از فایل متنی و اکسل

در صورتی که شماره موبایل گیرندگان را داشته باشید می توانید از طریق فایل اکسل یا TXT شماره موبایل مخاطبان را در سامانه قرار دهید و پیامک خود را به مخاطبین مورد نظرتان ارسال کنید.
شیوه انجام کار بسیار ساده است شماره موبایل‌ها را در ستون a اکسل قرار دهید و دکمه ارسال پیامک را بزنید و منتظر دریافت پیامک بمانید.

ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه یکی از روش‌های ارزان و کم‌ هزینه برای تبلیغات است. راهکار بسیار مناسب به جای تراکت و… استفاده از ارسال پیامک انبوه است. شما با خرید سامانه پیامکی می توانید به صورت هدفمند بر اساس استان/شهر/منطقه/سن و جنسیت/مشاغل و… پیامک ارسال کنید. هرچقدر بتوانید به افرادی که مخاطب و مشتری شما هستند هدفمندتر پیامک ارسال کنید نتیجه بهتری دریافت می‌کنید.

ارسال پیامک زماندار

با استفاده از ماژول ارسال پیامک زماندار می‌توانید تنظیم کنید که پیامک در آینده در ساعت مشخصی پیامک به صورت خودکار ارسال شود. نیازی نیست که برای ارسال در آینده کامپیوتر شما روشن باشد یا موبایل شما اینترنت داشته باشد. همه درخواست‌ها در سرور ما ذخیره شده و پیامک شما در موعد مقرر ارسال خواهد شد.

ارسال پیام صوتی

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک فراز اس ام اس آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزدنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

ارسال هوشمند کلمات کلیدی

برای اینکه در ابتدای متن پیامک نام و نام خانوادگی دریافت کننده پیامک را بنویسید، نیازی نیست که برای هر مخاطب پیامک مجزا و تکی ارسال کنید.

با ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی در یک ستون اکسل نام مخاطب و در ستون دیگر شماره موبایل را قرار می دهید و پیامک را ارسال می‌کنید. برای هر مخاطب نام و نام خانوادگی خودش در ابتدای پیامک ارسال می‌شود. حتی می‌توانید چندین متغیر مانند مبلغ بدهی و… هم در متن پیامک قرار دهید و برای هر کسی پیامک اختصاصی ارسال کنید.

پیامک ارسالی شما به صورت زیر است:

{ex_B} میزان بدهی شما {ex_D} ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ {ex_E} می باشد.

گزارش دقیق ارسال پیامک

بعد از ارسال پیامک در بخش گزارشات شما می‌توانید گزارشات دقیق پیامک‌های ارسال شده را ملاحظه نمایید.

تعداد دقیق پیامک‌های رسیده به گوشی، پیامک‌های رسیده به مخابرات، پیامک‌های بلک لیست‌، پیامک‌های نرسیده به گوشی و… در این بخش به شما نمایش داده می‌شود.

 

بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق

هزینه پیامک‌های ارسال نشده به گوشی به دلیل بلک لیست بودن (شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند) به پنل شما عودت داده می‌شود. البته سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت عبور از لیست سیاه مخابراتی را دارد و می توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید.

ارسال پیامک به خارج از ایران

ارسال پیامک خارج کشور فقط برای پیامک‌های وبسرویس است و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور وجود ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک خارج کشور را برای ۱۴۲ کشور فراهم کرده است. البته برای استفاده از وب سرویس خارج کشور شما می‌بایست حتما در ایران دفتر حضوری داشته باشید و در سایت خودتان آدرس دفتر ایران نیز نوشته شده باشد.

ارسال پیامک هدفمند
ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارتی یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سیمکارت اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو۱ اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

ارسال بر اساس مشاغل

برای ارسال پیامک هدفمند بانک شماره موبایل مشاغل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما می توانید به بانک مشاغل با ۲ تفکیک دسترسی داشته باشید: تفکیک بانک مشاغل کشوری و تفکیک بانک مشاغل استانی

برای استفاده از بانک مشاغل نیاز به پرداخت هزینه اضافه نمی‌باشد و بانک شماره مشاغل در اختیار شما قرار داده می‌شود.

ارسال بر اساس دکل BTS

با استفاده از ماژول ارسال BTS شما می‌توانید به افرادی که در ۲هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال کنید. ارسال از دکل مخابراتی BTS فقط مخصوص اپراتور ایرانسل است و همراه اول چنین قابلیتی را به کلی ندارد. حداقل ارسال در BTS ایرانسل ۵۰۰۰ شماره می‌باشد و در صورتی که در منطقه مورد نظر شما تعداد کمتری شماره وجود داشته باشد هزینه پیامک‌های ارسال نشده عودت داده‌ می‌شود.
دقت داشته باشید که ارسال پیامک BTS و ارسال پیامک زنده و در لحظه به محض وارد شدن مخاطب به یک منطقه خاص متفاوت است. ارسال پیامک زنده مخصوص ارگان‌های دولتی است و نیازمند تجهیزات سخت افزاری است. شرکت هایی که به شما وعده ارسال پیام زنده را می‌دهند مطمئن شوید که این یک شعار تبلیغاتی است و چنین موردی بدون تجهیزات سخت افزاری و مجوز از نهادهای مختلف امکان پذیر نمی باشد.

ارسال پیامک LBS

ارسال پیامک مکان محور و ارسال پیامک به افرادی که در لحظه در یک منطقه خاص حضور دارند، سرویس ارسال پیامک LBS از طریق همراه اول امکان پذیر است و می توانید به افرادی که در لحظه وارد یک منظقه می‌شوند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این سرویس امکان تنظیم شعاع از لوکیشن مورد نظر، فیلتر نمودن شماره‌های خاص و… را دارد.

شما می‌توانید به صورت هدفمند به افرادی که در یک منظقه خاص جغرافیایی هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این نوع ارسال از طریق پردیس همراه اول انجام شده و هیچگونه گزارش دلیوری ندارد.

هزینه ارسال پیامک LBS هر پیامک ۵۰۰ تومان است و  حداقل ارسال پیامک LBS برابر ۲۰۰۰ گیرنده است، به تعرفه اعلام شده مبلغ ۹% ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر

برای اینکه بتوانید به صورت هدفمند پیامک ارسال کنید می‌توانید از ارسال محله‌ای استفاده کنید در این حالت اسم محله‌های تهران به شما نمایش داده می‌شود و شما به صورت هدفمند به منطقه مورد نظرتان پیامک ارسال می‌کنید.

برای سایر شهرها می‌توانید از ارسال کدپستی استفاده کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظرتان هستند پیامک ارسال کنید.

همچنین امکان ارسال پیامک بر اساس تفکیک استان و شهر نیز در سامانه به صورت رایگان وجود دارد.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

برای ارسال پیامک هدفمند یکی از روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت است که از ویژگی‌های منحصربفرد و متمایز سامانه پیامک فراز اس ام اس می باشد و اکثر شرکت‌های پنل پیامکی چنین قابلیتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند.
شما می‌توانید سن و جنسیت و منطقه (بر اساس کدپستی) فیلتر کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظر شما هستند پیامک ارسال کنید، ملاک مشخص شدن افراد آدرس پستی محل سکونت هنگام خرید سیمکارت می‌باشد.
ارسال پیامک سن و جنسیت برای آموزشگاه‌ها و سالن‌های آرایشی و زیبایی بسیار کاربردی می‌باشد.

ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)

برای شهرهای بزرگ قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه وجود دارد. به سادگی می‌توانید از نقشه گوگل منطقه مورد نظرتان را انتخاب نموده و به شماره‌های همراه اول یا ایرانسل پیامک انبوه تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)

با وارد کردن ۴ یا ۵ رقم اول کدپستی هر منطقه شما می‌توانید به افرادی که هنگام خرید سیمکارت آدرس پستی منطقه مورد شما را اعلام کرده‌اند پیامک ارسال کنید.

دقت کنید که کدپستی هر منطقه در سراسر کشور منحصر به فرد است بنابراین به هیچ عنوان پیامک به شهر دیگری ارسال نخواهد شد.

با جستجو در اینترنت می‌توانید کدپستی مناطق مختلف دسترسی داشته باشید البته در سامانه پیامک نیز کدپستی مناطق مختلف قرار دارد.

اگر هم خودتان در همان منطقه هستید کافیست فقط ۴ رقم اول کدپستی خود را وارد کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظرتان هستند پیامک ارسال کنید. در روش ارسال کدپستی حتی می‌توانید جنسیت را نیز تعیین کنید تا پیامک به صورت هدفمند ارسال شود.

ارسال با تفكيک پیش شماره

در صورتی که بخواهید در یک شهر خاص به پیش شماره‌های خاصی پیامک ارسال کنید با انتخاب استان و شهر پیش شماره‌های موبایل آن شهر به شما نمایش داده می‌شود و شما به راحتی به پیش شماره مورد نظرتان پیامک ارسال کنید.

خطوط اختصاصی (+)
خط اختصاصی

خطوط اختصاصی قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند. شما با استفاده از حط اختصاصی می‌توانید با مخاطب خود تعامل داشته باشید و پیامک ارسال کنید و از مشتری پیامک دریافت کنید.
دقت کنید که تمامی خطوط اختصاصی به صورت پیش فرض تبلیغاتی هستند و پیامک به شماره‌های مسدود ارسال نمی‌شود.
برای اینکه پیامک به شماره‌های مسدود ارسال شود می‌بایست این خطوط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید که می‌بایست شرکت حقوقی داشته باشید و ۲۰ میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی به اپراتور تحویل دهید.
البته خطوط اختصاصی اپراتور ۹۰۰۰ در صورت داشتن اینماد یا پروانه کسب برای افراد حقیقی نیز قابلیت فعال شدن به صورت خدماتی هستند و نیازی به سفته نیز ندارند.

۱ خط اختصاصی۱۴ رقمی
۲ خط اختصاصی۱۴ رقمی
خط ۱۳ رقمی غیر متناظر ۰۲۱۰۰۰
خط ۱۳ رقمی غیر متناظر ۰۲۱۰۰۰
خطوط ۶ و ۸ رقمی ارسال انبوه
خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام ۸ رقم از اپراتور ۹۰۰۰ بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی ۹۰۰۰ بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود ۲ ماه زمانبر است.

خط خدماتی اختصاصی

در صورتی که بخواهید پیامک اطلاع رسانی به مخاطبین ارسال کنید و مخاطب نیز بتواند به همان خط پاسخ دهد و پیامک‌های شما از فیلتر بلک لیست و لیست سیاه مخابراتی عبور کند می‌بایست خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

برای فعال نمودن خط خدماتی اختصاصی می‌بایست شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و ۲۰ میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی پرداخت کنید تا خط خدماتی اختاصی برای شما فعال شود. برایند فعال سازی خط خدماتی اختصاصی بین ۲ تا ۶ ماه زمان لازم است تا خط فرایند خدماتی شدن را طی نماید.

البته خطوط ۸ رقمی اپراتور ۹۰۰۰ به صورت بسیار سریع و کمتر از ۲ ماه بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن هستند و حتی افراد حقیقی نیز می‌توانند با نماد اعتماد یا پروانه کسب قابل خدماتی شدن هستند.

ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارتی یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سیمکارت اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو۱ اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

خرید خط متناظر تلفن ثابت (۰۲۱)

با استفاده از خط متناظر تلفن ثابت ۰۲۱ شما می‌توانید با خط تلفن ثابت خودتان پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید. دقت داشته باشید که این خطوط تبلیغاتی بوده و به شماره‌های مسدود پیامک ارسال نمی‌شود. در صورتی که خط تلفن ۰۲۱ شما در مرکز مخابراتی به صورت حقوقی ثبت شده باشد امکان خدماتی نمودن این خط وجود دارد.

البته برای فعال سازی این خط می‌بایست شرکت حقوقی یا پروانه کسب یا اینماد داشته باشید تا خط ۰۲۱ متناظر با تلفن ثابت برای شما فعال شود.

در صورتی که خط تلفن به اسم شما نباشد یا پروانه کسب یا اینماد یا شرکت نداشته باشید، می‌توانید خط ۰۲۱ غیر متناظر به صورت ۰۲۱۰۰۰XXXXXXXX داشته باشید. در این حالت فقط با مدارک احراز هویت شما این خط ۰۲۱ غیر متناظر فعال خواهد شد.

همچنین در صورتی که خطوط تلفن تلسی یا سیپ ترانک یا خط تلفن ابری داشته باشید امکان فعال سازی خط ثابت برای ارسال پیامک وجود دارد.

حفظ مشتری و ارتباط با آن (+)
ساخت دفترچه تلفن
گروه بندی دفترچه تلفن
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
ثبت شماره از فایل اکسل
عضویت خودکار در دفترچه تلفن
تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
کارت ویزیت الکترونیکی

با استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می‌توانید تمام اطلاعات فروشگاهتان را در قالب یک کارت ویزیت دیجیتالی به مشتری ارسال کنید.

مثلا اگر همه افراد روزانه از شما درخواست شماره کارت دارند کافی است که تنظیم کنید هرکسی که به شماره اختصاصی شما عدد شماره کارت را فرستاد شماره کارت همان لحظه برایش به صورت خودکار ارسال شود.

می‌توانید لوکیشن، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و… را نیز به صورت کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری ارسال کنید.

یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)
پاسخ خودکار به پیامک دریافتی
امکانات پیشرفته پنل پیامکی (+)
کدخوان و گارانتی چک
دایورت پیامک

با ماژول دایورت پیامک می‎‌توانید پیامک دریافتی و ارسال شده به خط اختصاصی را به شماره موبایل خودتان منتقل نمایید. امکان انتقال پیامک به آدرس ایمیل یا وب سایت شما از طریق وبسرویس get وجود دارد.

دایورت پیامک به ایمیل یا ادرس سایت رایگان است و دایورت پیامک به موبایل دیگر معادل هزینه یک پیامک از شما کسر می‌شود.

ارسال کد هدیه
قرعه کشی پیامکی
نوبت دهی پیامکی

با ماژول نوبت دهی پیامکی به شما کمک می‌کند تا بتوانیم به کارتان نظم ببخشید میتوانید با این ماژل برای مراجعه کنندگان به فروشگاه، مطب، کلینیک و… سیستم نوبت دهی پیامکی را ایجاد کنید.

شروع تایم کاری و زمان پایان تایم کاری و مدت زمان هر ویزیت را در سیستم تنظیم کنید تا به صورت هوشمند برای افرادی که به خط اختصاصی شما کلیدواژه‌ای خاص مانند نوبت را ارسال می کنند زمان حضور اعلام شود.

بعد از اینکه نوبت تکمیل شود به مخاطب اعلام می شود که نوبت امروز تکمیل شده است به همین سادگی و با خرید یک پنل پیامکی به کسب و کارتان نظم ببخشید.

پاسخگوی هوشمند
مسابقه و نظرسنجی پیامکی
ارسال نظیر به نظیر
کارت ویزیت الکترونیکی

با استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می‌توانید تمام اطلاعات فروشگاهتان را در قالب یک کارت ویزیت دیجیتالی به مشتری ارسال کنید.

مثلا اگر همه افراد روزانه از شما درخواست شماره کارت دارند کافی است که تنظیم کنید هرکسی که به شماره اختصاصی شما عدد شماره کارت را فرستاد شماره کارت همان لحظه برایش به صورت خودکار ارسال شود.

می‌توانید لوکیشن، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و… را نیز به صورت کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری ارسال کنید.

تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
ارسال هوشمند کلمات کلیدی

برای اینکه در ابتدای متن پیامک نام و نام خانوادگی دریافت کننده پیامک را بنویسید، نیازی نیست که برای هر مخاطب پیامک مجزا و تکی ارسال کنید.

با ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی در یک ستون اکسل نام مخاطب و در ستون دیگر شماره موبایل را قرار می دهید و پیامک را ارسال می‌کنید. برای هر مخاطب نام و نام خانوادگی خودش در ابتدای پیامک ارسال می‌شود. حتی می‌توانید چندین متغیر مانند مبلغ بدهی و… هم در متن پیامک قرار دهید و برای هر کسی پیامک اختصاصی ارسال کنید.

پیامک ارسالی شما به صورت زیر است:

{ex_B} میزان بدهی شما {ex_D} ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ {ex_E} می باشد.

ارسال اتوماتيک اخطاريه
یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)
ارسال پیامک به بلک لیست
خط خدماتی (اشخاص حقیقی و حقوقی)

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام ۸ رقم از اپراتور ۹۰۰۰ بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی ۹۰۰۰ بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود ۲ ماه زمانبر است.

خط خدماتی اختصاصی

در صورتی که بخواهید پیامک اطلاع رسانی به مخاطبین ارسال کنید و مخاطب نیز بتواند به همان خط پاسخ دهد و پیامک‌های شما از فیلتر بلک لیست و لیست سیاه مخابراتی عبور کند می‌بایست خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

برای فعال نمودن خط خدماتی اختصاصی می‌بایست شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و ۲۰ میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی پرداخت کنید تا خط خدماتی اختاصی برای شما فعال شود. برایند فعال سازی خط خدماتی اختصاصی بین ۲ تا ۶ ماه زمان لازم است تا خط فرایند خدماتی شدن را طی نماید.

البته خطوط ۸ رقمی اپراتور ۹۰۰۰ به صورت بسیار سریع و کمتر از ۲ ماه بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن هستند و حتی افراد حقیقی نیز می‌توانند با نماد اعتماد یا پروانه کسب قابل خدماتی شدن هستند.

وب سرویس خدماتی
ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارتی یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سیمکارت اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو۱ اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

ارسال پیامک باشگاه مشتریان
افزونه های پیامکی رایگان
افزونه دیجیتس رایگان

افزونه دیجیتس محبوب‌ترین افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای وردپرس است که بعد از خرید پنل پیامک فراز اس ام اس این افزونه به صورت رایگان و فارسی شده در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید بخش ورود و ثبت نام سایتتان اضافه کنید.

افزونه پیامک ووکامرس رایگان

ووکامرس محبوب‌ترین فروشگاه ساز برای وردپرس است با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس شما می توانید سایت خود را به سامانه پیامکی خدماتی با قابلیت ارسال پیامک سریع متصل کرده تا هر زمان که سفارشی در سایت شما ثبت می شود به مدیر سایت و مشتری پیامک ارسال شود.

 

افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان

گرویتی فرم محبوب‌ترین و قدرتمندترین فرم ساز برای وردپرس است که add-on پیامکی این افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود. بعد از نصب افزونه با انجام تنظیمات افزونه پیامکی هر زمانی که فرمی در سایت شما تکمیل شود به مدیر سایت و به کابر سایت پیامک ارسال می شود.

با استفاده از افزونه گرویتی فرم حتی می توانید قبل از تکمیل فرم شماره موبایل شماره موبایل کاربرانتان را نیز احراز هویت نمایید. این افزونه‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و با استفاده از خط خدماتی و وب سرویس ارسال سریع پیامک ها ارسال می‌شود.

افزونه پیامک بوکلی رایگان

افزونه بوکلی یک افزونه قدرتمند برای راه اندازی سیستم نوبت‌دهی اینترنتی است که این افزونه روی وردپرس فعال می‌شود.

با اتصال ماژول بوکلی به سامانه پیامک خدماتی فراز اس ام اس هر زمان که نوبت در سایت شما ثبت می‌شود، برای کاربر و مدیر پیامک اطلاع رسانی به صورت خودکار ارسال می‌شود.

افزونه رایگان پیامک EED
سازگاری کامل با وردپرس
افزونه ثبت نام پیامکی WHMCS رایگان
افزونه ثبت نام پیامکی جوملا رایگان
افزونه پیامک پرستاشاپ رایگان
افزونه پیامک اپن کارت رایگان
افزونه پیامک میهن پنل
سازگاری کامل وب سرویس و API
دسترسی کامل به وب سرویس
REST API
وب سرویس خدماتی
انتقال پیامک دریافتی به url
وب سرویس اعتبار سنجی
وب سرویس صوتی
وب سرویس پیامک بین الملل

ارسال پیامک خارج کشور فقط برای پیامک‌های وبسرویس است و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج کشور وجود ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک خارج کشور را برای ۱۴۲ کشور فراهم کرده است. البته برای استفاده از وب سرویس خارج کشور شما می‌بایست حتما در ایران دفتر حضوری داشته باشید و در سایت خودتان آدرس دفتر ایران نیز نوشته شده باشد.

وبسرویس ارسال سریع خدماتی

برای ارسال کد۵

وب سرویس اعتبارسنجی

تست

تنظیمات و پشتیبانی سامانه پیامکی
آموزش ویدیویی
ایجاد کارمند

پنل پیامک شما قابلیت‌های متفاوتی دارد، شما می‌توانید در شرکت و سازمان خودتان به همکارانتان دسترسی‌های محدودی را ایجاد کنید. مثلا شاید بخواهید به یکی از همکارانتان دسترسی ارسال پیامک را فعال کنید اما دسترسی به سایر بخش‌ها نداشته باشید یا حتی برای شما مهم باشد که پیامک توسط کدام همکار شما ارسال شده باشد که با این قابلیت ایجاد همکار می‌توانید برای همکاران خود دسترسی مدیریت شده‌بدهید. ایجاد کنید تا این اقدامات انجام شود.

۵ همکار
نامحدود
شارژ آنلاین سامانه
راهنمای آنلاین سامانه
اپلیکیشن موبایل (اندروید)
پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل
استفاده از پنل در گوشی موبایل
تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
تعرفه های ارسال پیامک
دریافت پیامک

در صورتی که خط اختصاصی تهیه نمایید می‌توانید با مخاطبین خودتان در ارتباط باشید و علاوه بر ارسال پیامک از مخاطبین پیامک دریافت کنید. پیامک‌های دریافتی در پنل پیامک یا اپلیکیشن اندروید فراز اس ام اس قابل نمایش هستند.

بایت دریافت پیامک نیازی به پرداخت هزینه از سمت شما نیست و فقط مخاطب شما می بایست هزینه پیامک ارسال شده را به همراه اول پرداخت کند. پنل پیامک فراز اس ام اس قابلیت دایورت پیامک را دارد و می‌توانید تنظیم کنید که پیامک‌های دریافتی به موبایل شما یا ایمیل شما ارسال شود.

 

هزینه دریافت پیامک

در صورتی که خط اختصاصی تهیه نمایید می‌توانید با مخاطبین خودتان در ارتباط باشید و علاوه بر ارسال پیامک از مخاطبین پیامک دریافت کنید. پیامک‌های دریافتی در پنل پیامک یا اپلیکیشن اندروید فراز اس ام اس قابل نمایش هستند.

بایت دریافت پیامک نیازی به پرداخت هزینه از سمت شما نیست و فقط مخاطب شما می بایست هزینه پیامک ارسال شده را به همراه اول پرداخت کند. پنل پیامک فراز اس ام اس قابلیت دایورت پیامک را دارد و می‌توانید تنظیم کنید که پیامک‌های دریافتی به موبایل شما یا ایمیل شما ارسال شود.

 

رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
تعرفه هر پیامک

مبلغی که از پنل کاربری شما بابت ارسال هر پیامک از شما کسر می‌شود. برای ارسال پیامک شما ابتدا پنل کاربری خود را شارژ می‌کنید و سپس به ازای ارسال هرپیامک این تعرفه از پنل شما کسر می‌شود.

کمترین تعرفه ارسال پیامک برای اپراتور ۵۰۰۰۱ است و بالاترین کیفیت مربوط به اپراتور ۱۰۰۰ می باشد.

۸۵٫۵ تومان
۸۱ تومان
۷۴ تومان
۶۶٫۵ تومان
تعرفه ارسال پیامک اپراتور ۵۰۰۰۲
۸۵٫۵ تومان
۸۱ تومان
۷۴ تومان
۶۶٫۵ تومان
تعرفه پیامک اپراتور ۰۲۱
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه پیامک BTS

با استفاده از ماژول ارسال BTS شما می‌توانید به افرادی که در ۲هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال کنید. ارسال از دکل مخابراتی BTS فقط مخصوص اپراتور ایرانسل است و همراه اول چنین قابلیتی را به کلی ندارد. حداقل ارسال در BTS ایرانسل ۵۰۰۰ شماره می‌باشد و در صورتی که در منطقه مورد نظر شما تعداد کمتری شماره وجود داشته باشد هزینه پیامک‌های ارسال نشده عودت داده‌ می‌شود.
دقت داشته باشید که ارسال پیامک BTS و ارسال پیامک زنده و در لحظه به محض وارد شدن مخاطب به یک منطقه خاص متفاوت است. ارسال پیامک زنده مخصوص ارگان‌های دولتی است و نیازمند تجهیزات سخت افزاری است. شرکت هایی که به شما وعده ارسال پیام زنده را می‌دهند مطمئن شوید که این یک شعار تبلیغاتی است و چنین موردی بدون تجهیزات سخت افزاری و مجوز از نهادهای مختلف امکان پذیر نمی باشد.

۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه ارسال پیامک LBS

ارسال پیامک مکان محور و ارسال پیامک به افرادی که در لحظه در یک منطقه خاص حضور دارند، سرویس ارسال پیامک LBS از طریق همراه اول امکان پذیر است و می توانید به افرادی که در لحظه وارد یک منظقه می‌شوند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این سرویس امکان تنظیم شعاع از لوکیشن مورد نظر، فیلتر نمودن شماره‌های خاص و… را دارد.

شما می‌توانید به صورت هدفمند به افرادی که در یک منظقه خاص جغرافیایی هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، این نوع ارسال از طریق پردیس همراه اول انجام شده و هیچگونه گزارش دلیوری ندارد.

هزینه ارسال پیامک LBS هر پیامک ۵۰۰ تومان است و  حداقل ارسال پیامک LBS برابر ۲۰۰۰ گیرنده است، به تعرفه اعلام شده مبلغ ۹% ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

۵۵۰ تومان
۵۵۰ تومان
۵۵۰ تومان
۵۵۰ تومان
تعرفه پیامک به لیست سیاه (تبلیغاتی)

ارسال پیامک با سیمکارت بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد یا شرکت حقوقی داشته باشید می‌توانید خط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو۱ اضافه می‌شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در آینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

۲۲۲ تومان
۲۱۰ تومان
۱۹۰ تومان
۱۷۴ تومان
تعرفه پیامک اپراتور ۵۰۰۰۱
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه ارسال پیامک اپراتور ۵۰۰۰۴
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه اپراتور ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه ارسال پیامک اپراتور ۲۰۰۰
۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه اپراتور ۹۰۰۰

اپراتور ۹۰۰۰ امکان خدماتی نمودن خط تبلیغاتی به خدماتی را بدون نیاز به سفته فراهم کرده است حتی افراد حقیقی بدون نیاز به ارائه سفته فقط با ارائه پروانه کسب یا اینماد می توانند این خط خدماتی از اپراتور ۹۰۰۰ داشته باشند.

۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
تعرفه پیام صوتی (هر ۳۰ ثانیه)

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک فراز اس ام اس آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزدنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

۱۱۱ تومان
۱۰۵ تومان
۹۵ تومان
۸۷ تومان
قیمت سامانه پیامک

مبلغ قابل پرداخت بابت اشتراک پنل پیامک و استفاده از خدمات نرم افزار پنل ارسال پیامک از طریق اینترنت و پشتیبانی تیکت و پشتیبانی تلفنی

۴۹ هزارتومان
۱۳۹ هزار تومان
۲۵۹ هزار تومان
۴۹۵ هزار تومان
سامانه پیامکی پیامکتو
پکیج پایه
% ۲۵
۵۹هزار تومان۴۵ هزارتومان
پکیج اقتصادی
% ۱۷
۱۷۹هزار تومان۱۴۹ هزار تومان
پکیج شرکتی
% ۲۰ پرفروش
۳۴۹هزار تومان۲۵۹ هزار تومان
پکیج تجاری
% ۱۴ کاملترین
۶۹۰هزار تومان۴۹۵ هزار تومان