سامانه پیامکی مخابرات چیست؟

پنل پیامکی مخابرات
سامانه پیامکی مخابرات چیست؟ تصویر 4

شرکت مخابرات ارسال‌کننده اس ام اس انبوه تبلیغاتی نمی‌باشد، بلکه اپراتورهای همراه اول و ایرانسل برای کسب درآمد برای کاربران خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال می‌نمایند. سامانه پیامکی مخابرات قطع پیامک تبلیغاتی را برای مشترکین امکان پذیر نموده است. قابلیت‌های این پنل محدود می‌باشد و مناسب بسیاری از کسب‌وکارها نمی‌باشد. برای آشنایی با اپراتورهای پیامکی و شیوه ارسال پیامک بوسیله اینترنت در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

محدودیت‌های ارسال اس ام اس تبلیغاتی پنل مخابرات

برای فرستادن پیامک تبلیغاتی بوسیله پنل مخابرات نباید به مخابرات محله، دفاتر همراه اول، ایرانسل یا رایتل مراجعه نمایید، زیرا سفارش ارسال پیامک تبلیغاتی مورد قبول مخابرات نمی‌باشد؛ برای آشنایی با نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی مقاله شیوه ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی را مطالعه نمایید. در این مقاله چگونگی ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به صورت کامل شرح داده شده است؛ بنابراین شما بدون خریداری پنل پیامک مخابرات قادر خواهید بود جهت ارسال پیامک بوسیله اینترنت اقدام کنید.

اپراتورهای پیامکی تنها با اشخاص حقوقی و برای خرید شارژ به مبالغ سنگین قرارداد منعقد می‌نمایند، زیرا هدف اصلی آن‌ها ایجاد زمینه ارسال اس ام اس می‌باشد؛ به همین علت برای اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی که قصد ندارند نرم افزار پنل اس ام اس راه اندازی نمایند، بهترین روش همکاری با شرکت‌های پنل پیامکی است.

سامانه پیامکی مخابرات
سامانه پیامکی مخابرات چیست؟ تصویر 5

هزینه بالاتر پنل اس ام اس مخابرات نسبت به شرکت‌های سامانه اس ام اس

اپراتورهای پیامکی مبلغ و تعرفه اس ام اس را بر حسب میزان خرید شارژ محاسبه می‌نمایند. برای کسانیکه در سال حداکثر ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون اس ام اس خریداری می‌نمایند، همکاری مستقیم با اپراتور اس ام اس مقرون‌به‌صرفه نمی‌باشد. شرکت‌های پنل اس ام اس قرارداد خرید شارژ با مبالغ بالا با اپراتورهای پیامکی مخابرات امضا می‌نمایند و در نهایت اس ام اس را با تعرفه پایین تری در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

اشخاص حقیقی امکان خریداری سامانه پیامکی مخابرات را ندارند

اپراتور اس ام اس، فرستادن پیام کوتاه تبلیغاتی را تنها برای شرکت‌های حقوقی امکان پذیر نموده است؛ بنابراین اگر قصد دارید بصورت حقوقی پنل پیامکی تهیه نمایید، توصیه می‌کنیم برای فرستادن اس‌ام‌اس تبلیغاتی و وب سرویس از پنل‌های پیامکتو استفاده نمایید.

اپراتور اس‌ام‌اس؛ جایگزین مناسب پنل مخابرات

اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هیچگونه همکاری برای ارسال اس ام اس با اشخاص و شرکت‌های خصوصی ندارند و تنها با شرکت‌های اپراتور اس‌ام اس از جمله رهیاب، مگفا، آتیه پرداز و آسانک همکاری می‌نمایند. شما امکان خرید پنل پیامکی مخابرات از این اپراتورها را ندارید، زیرا هر کدام از این اپراتورهای اس ام اس از سرشماره‌های خاص (۱۰۰۰ – ۳۰۰۰ – ۵۰۰۰ – ۰۲۱) پیامک ارسال می‌نمایند.

شرکت‌های پنل اس ام اس با کلیه اپراتورهای پیامکی قرارداد منعقد نموده و به کاربر مجوز ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت خواهند داد. مثلا شما با خریداری پنل اس ام اس از پیامکتو قادر خواهید بود از سرشماره‌های مختلف جهت ارسال انبوه اس ام اس اقدام نمایید.

جایگزین
سامانه پیامکی مخابرات چیست؟ تصویر 6

مزیت‌های خرید سامانه اس‌ام‌اس، تبلیغات کم هزینه

با مشاهده مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس علت بصرفه نبودن خریداری سامانه پیامکی مخابرات را متوجه خواهید شد. پنل اس ام اس پیامکتو، فرستادن انبوه پیامک‌ بصورت طبقه‌بندی شده بر اساس سن، جنسیت، کدپستی، منطقه، شهر، استان و پیش‌شماره را امکان‌پذیر می‌نماید. این پنل پیامکی شامل دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیام کوتاه، پنل نوبت‌دهی پیامکی و قابلیت‌های دیگر نیز می‌باشد. از پنل پیامکتو می‌توانید برای ارسال اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت و پیشنهادهای ویژه در کمترین زمان ممکن استفاده نمایید.

دریافت نمایندگی پنل مخابرات تهران و شهرستان‌ها

مخابرات هیچ‌گونه نمایندگی برای پنل اس ام اس در اختیار افراد قرار نخواهد داد، زیرا پنل اس ام اس یک منبع است که شما از طریق آن می‌توانید به امکانات پنل اس ام اس و حتی فروش آن دسترسی پیدا نمایید. اگر برای کسب درآمد قصد دارید از نمایندگی پنل اس ام اس استفاده کنید، مطالعه صفحه نمایندگی پنل پیامکی شما را راهنمایی می‌کند.

کاربرد سامانه پیام کوتاه در سازمان‌های بزرگ

چند سازمان را که پنل پیامک در آنها کاربرد زیادی دارد بدین شرح است:

  • پنل پیامکی مدارس و دانشگاه‌ها
  • پنل پیامکی دفاتر بیمه (جهت یادآوری تمدید قرارداد)
  • پنل پیامکی هتل‌ها (ارسال پیام خوشامدگویی مسافران پس از ورود به هتل)
  • پنل پیامکی فروشگاه‌ها
  • پنل پیامکی بانک‌ها

پنل اس ام اس برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک امتیازات زیادی دارد. این پنل‌ها به گسترش و رشد کسب‌وکارها کمک نموده و ارتباط با مشتری را آسان می‌نمایند.

با پنل پیامکتو، نیازی پنل پیامکی مخابرات نخواهید داشت!

سامانه پیامکی مخابرات در قیاس با اپراتورهای اس ام اس کارایی زیادی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها ندارد و برای آن‌ها پر هزینه است. با استفاده از پنل‌های پیامکتو کسب‌وکار خود را به یک ابزار تبلیغاتی پر قدرت تجهیز نموده و آن را گسترش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق این صفحه با ما در تماس باشید. در صورت استفاده از این پنل‌ها نیز تجربه خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

2 دیدگاه برای “سامانه پیامکی مخابرات چیست؟

  1. اشتراک‌ها: ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: پیامگیر صوتی چیست؟ راهنمای کامل استفاده از پیامگیر صوتی ایرانسل و همراه اول - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *