ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟
ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟ تصویر 5

برای آشنایی با روش ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام در این مقاله با پیامکتو همراه شوید. امروزه محبوب‌ترین نرم افزارهای پیام رسان‌ در ایران واتساپ و تلگرام می‌باشند. روزانه افراد زیادی از این نرم افزارهای محبوب جهت فرستادن و دریافت پیام استفاده می‌نمایند و تعداد زیادی از این کاربران بصورت بالقوه می‌توانند مشتریان شما باشند.

فرستادن پیام انبوه در واتساپ

شما به سادگی می‌توانید مخاطبان خود را در واتساپ انتخاب نموده و یک پیام گروهی برای آن‌ها ارسال کنید. اما این روش مسائلی نیز به همراه دارد. فرستادن پیام گروهی به بخش زیادی از مخاطبین که احتمال دارد شماره شما را نداشته باشند، اسپم شناسایی خواهد شد. در این صورت به سرعت واتساپ برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود، حساب شما را بلاک خواهد نمود. بر خلاف پنل اس ام اس که فرستادن هزاران و حتی میلیون‌ها اس ام اس تبلیغاتی بدون نگرانی را با هزینه‌ای پایین برای شما امکان پذیر می‌نماید، ارسال اس ام اس انبوه در واتساپ فقط به مخاطبین شما محدود می‌باشد.

با بهره گیری از اپلیکیشن واتساپ سندر شما قادر خواهید بود در واتساپ پیام انبوه ارسال نموده و حتی به اسم و شماره کاربران خود دسترسی داشته باشید و پیام انبوه همراه با نام در واتساپ ارسال کنید تا گیرندگان پیامک با اسم خود پیام شما را دریافت نمایید.

چگونه در گروه‌های واتساپ پیام تبلیغاتی ارسال نماییم؟

روش دیگر برای فرستادن پیام تبلیغاتی در واتساپ ساخت یک گروه می‌باشد. از این طریق شما از احتمال بلاک شدن و اسپم شناخته شدن پیام‌ها در امان هستید اما این امکان نیز محدودیت‌های خاص خود را دارد. تفاوتی ندارد که گروه بوسیله شما ایجاد شده یا در گروه‌های دیگران پیامک ارسال نمایید. به هر حال امکان دیده شدن پیام شما در گروه‌های واتساپ بسیار پایین است.

از طرفی ادمین گروه‌ها نیز قادرند شما را به خاطر فرستادن چنین پیام‌هایی بلاک نمایند. با وجود رایگان بودن ارسال پیام از طریق واتساپ و عدم نگرانی برای گرفتن پرینت پیامک ایرانسل و هزینه‌های فرستادن پیامک، محدودیت‌های آن موجب گردیده افراد برای استفاده از این روش تمایل کمتری نشان دهند.

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟
ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟ تصویر 6

استفاده از قابلیت Broadcast message برای ارسال پیام انبوه در واتساپ

یک روش فوق العاده برای فرستادن پیام انبوه در واتساپ بدون نگرانی از بلاک شدن و تأثیر بیشتر از پیام‌های فرستاده شده در گروه، استفاده از ویژگی Broadcast message می‌باشد. قابلیت Broadcast Message یا پیام انبوه به کاربران امکان می‌دهد که یک پیام را در لحظه به تعداد زیادی از مخاطبین خود ارسال نمایند. نکته جالب این است که این روش مشابه BCC در ایمیل‌ها می‌باشد.

به این صورت که یک پیام برای تعداد زیادی از مخاطبان شما فرستاده می‌شود، ولی کاربران شما متوجه این موضوع نمی‌شوند که این پیام برای چه افراد دیگری ارسال گردیده است. علاوه بر این، اگر آنها به پیام شما پاسخ دهند، فقط جواب وی برایتان ارسال می‌شود.
قابل توجه است که شما می‌توانید که یک پیام انبوه را با ساخت یک لیست Broadcast همزمان ارسال نمایید. برای استفاده از این قابلیت ارسال اس ام اس جمعی شما می‌بایست حساب کاربری خود را در حالت بیزینسی تنظیم نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود واتساپ بیزینس را روی تلفن ثابت شرکت نصب نموده و به جای اینکه شماره همراهتان را برای فرستادن پیام در واتساپ به مشتریان بدهید شماره تلفن شرکت را به مشتری بدهید تا در واتساپ به شما پیام بدهند برای اطلاعات بیشتر لطفا مقاله راهنمای نصب واتساپ روی تلفن ثابت را ملاحظه نمایید.

فرستادن پیام انبوه بوسیله نرم افزار وات سندر

وات سندر نرم افزار مخصوص کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز می‌باشد. بدین وسیله از آن شما می‌توانید پیام انبوه به گروهی از  شماره ها در واتساپ بفرستید. این نرم افزار خودکار بوده و بوسیله اتصال به شماره واتساپ خودتان عمل می نماید. این روش بصورت زماندار می‌باشد و زمان آن توسط کاربر قابل تنظیم است، اما این نرم افزار جدید می‌باشد و هنوز کاملا قابل اطمینان نیست و هنوز عواقب استفاده از این نرم افزار مشخص نمی‌باشد. امکان دارد واتساپ شماره شما را بلاک نماید و دیگر این شماره در واتساپ قابل استفاده نباشد. پس به جای فرستادن پیام در واتساپ از پیشنهاد می‌کنیم از روش ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه استفاده نمایید و اگر قصد ارسال پیام انبوه در واتساپ را دارید با شماره‌ای غیر از شماره اصلی خود اقدام نمایید تا مشکلی برای شما بوجود نیاید.

ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ از طریق ربات

ربات‌ها تا مدتها یک ابزار مناسب برای فرستادن پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ محسوب می‌شدند. این ربات‌ها علاوه بر فرستادن پیام خصوصی قادرند شماره تلفن کاربران گروه‌ها را هم گردآوری نمایند و یک بانک شماره رایگان برای شما ایجاد کنند. به هر حال، این روش نیز پس از مدتی با مشکلاتی مواجه شد. واتساپ با ردیابی و بلاک کردن شماره‌های مربوط به این ربات‌ها در مدتی کوتاه ربات را بلاک نموده و فرآیند تبلیغاتی شما ناقص می‌ماند.

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟
ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟ تصویر 7

فرستادن پیام انبوه تبلیغاتی در پیام رسان تلگرام

روش‌های مختلفی برای فرستادن پیام انبوه در تلگرام وجود دارد. در تلگرام نیز مانند واتساپ با فرستادن پیام‌های شخصی به تعداد زیاد مدتی بعد خط شما بلاک می‌گردد. اما ساخت کانال تلگرامی محدودیت‌های گروه‌های واتساپ را نخواهد داشت و شما قادر خواهید بود با ساخت یک کانال برای مخاطبین خود تبلیغات نمایید. البته، در کانال‌های تلگرام برای جلب توجه، می‌بایست محتوای مفید تولید نمایید. این مسئله ممکن است مستلزم هزینه و زمان زیادی باشد. پس اگر قصد مواجهه با دغدغه ها و مشکلات بیشتر را ندارید می‌بایست برای تلگرام و واتساپ جایگزین پیدا نمایید.

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟
ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟ تصویر 8

بهترین جایگزین فرستادن پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام

استفاده از پنل اس ام اس بهترین جایگزین فرستادن پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام می‌باشد. پنل اس ام اس با هزینه‌ای بسیار کم امکان می‌دهد به مخاطبین خود پیام تبلیغاتی نامحدود ارسال نمایید. به علاوه پنل اس ام اس ویژگی‌های بسیار بیشتری از جمله فرستادن پیام زمان دار، فرستادن پیام خصوصی، اتصال به سایت و اپلیکیشن و … در اختیار کاربر می‌گزارد که در تلگرام و واتساپ امکان پذیر نمی‌باشد. برای بهره مندی از پنل اس ام اس و اطلاع از قیمت سرویس ها به بخش تعرفه پنل پیامکی مراجعه نمایید.

پیامکتو ارائه کننده سرویس ارسال انبوه پیامک

تلگرام و واتساپ دارای ویژگی‌های زیادی هستند و از آن‌ها می‌توان در بازاریابی حرفه‌ای بهره مند شد. ولی فرستادن پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام مناسب به نظر نمی‌رسند.. برای آسودگی خاطر از ارسال تعداد بالای پیام تبلیغاتی و برگزاری کارزار تبلیغاتی موفق، بهترین روش استفاده از یک پنل اس ام اس می‌باشد. پیامکتو ارائه کننده سرویس پیامک انبوه به اشخاص ، شرکت‌ها و سازمان‌ها در ایران می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از ساعت ۱۱ الی ۱۷ از مشاوره رایگان تلفنی پیامکتو بهره مند شوید.

1 دیدگاه برای “ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟

  1. اشتراک‌ها: ارسال عکس از طریق پیامک - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *