نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

در این مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با شما صحبت کنیم. اس‌ام‌اس انبوه کاربردهای زیادی دارد اما بسیاری از صاحبان کسب و کارها اطلاعات زیادی در مورد مزایای و کاربردهای استفاده از این روش تبلیغاتی ندارند. ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه چیست و چگونه اس‌ام‌اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟ برای ارسال اس‌ام‌اس انبوه حتماً باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟ هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟ شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟ این‌ها تنها بخشی از سؤالات مهم صاحبان کسب و کارها در مورد پیامک تبلیغاتی انبوه هستند. به همین دلیل ما در این مقاله سعی می‌کنیم هر آنچه باید در مورد این سرویس جذاب بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این مقاله سیر تا پیاز چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی را بدانید.

پیامک انبوه چیست؟ آیا ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بهترین گزینه است؟

در پاسخ به پرسش پپیامک تبلیغاتی انبوه چیست باید گفت که پیامک جمعی یک روش موثر برای ارسال متن به تعداد زیادی از اشخاص است. اگر شما می‌خواهید تجارت خود را به سرعت گسترش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سرعت‌ترین شکل ممکن منتشر کنید، بدون شک پیامک تبلیغاتی جمعی یکی از انتخاب‌های شما خواهد بود. روزانه تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی به من و شما ارسال می‌شود، بسیاری از افراد معتقدند که پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کاهش داده نمی‌شود؟ اما در واقعیت، اگر فقط یک‌بار از تبلیغات پیامکی جمعی (اصولی) استفاده کرده باشید، از نتایج آن تعجب خواهید کرد.

از سوی دیگر، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه نسبت به سایر روش‌ها بسیار کمتر است و برای کسب و کارهای کوچک با بودجه محدود و استارتاپ‌ها نیز بهترین گزینه محسوب می‌شود. شما می‌توانید تعرفه ارسال پیامک انبوه را در صفحه تعرفه ارسال پیامک جمعی مشاهده نمایید. با مقایسه ساده بین ارسال پیامک تبلیغاتی و سایر روش‌ها متوجه خواهید شد که این روش دارای هزینه پایین‌تری است.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه
نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تصویر 5

نحوه ارسال اس ام اس انبوه؛ چگونه اس ام اس تبلیغاتی بفرستیم؟

بعضی از مشتریان ما تصور می‌کنند که برای ارسال پیامک جمعی باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند، حتی بسیاری از افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات می‌گردند و فکر می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

بگذارید ذهن شما را راحت کنم؛ برای ارسال پیامک جمعی نیازی به مراجعه به مخابرات یا دفتر پیشخوان دولت نیست. همچنین، شما نیازی به دستگاه‌های سخت‌افزاری مخابراتی یا مودم‌های سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال پیامک جمعی ندارید. تنها کاری که برای ارسال پیامک جمعی باید انجام دهید، خرید پنل پیامکی است که در ادامه به تفصیل در مورد آن توضیح داده خواهیم شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با استفاده از پنل اس ام اس

پنل پیامکی یک نرم‌افزار آنلاین و تحت وب است که امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را برای شما فراهم می‌کند. با خرید پنل پیامکی می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی خود را ارسال کنید. اما این تنها یکی از قابلیت‌های پنل پیامکی نیست. یک پنل پیامکی امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم می‌کند، که ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تنها یکی از آن‌ها است. ما قبلاً در یک مقاله به صورت مفصل در مورد پنل پیامکی صحبت کرده‌ایم. اگر دوست دارید در مورد پنل پیامکی اطلاعات بیشتری داشته باشید، مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنم؟ پیش نیاز ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

در مرحله بعدی، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به بانک شماره موبایل نیاز دارید. بانک شماره موبایل شامل شماره‌های موبایل مردم در سطح استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد. اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران هستند و پیش شماره موبایل انها ۰۹۱۲ (کد ۱) است، پیامک ارسال کنید، نیازی نیست که شما شماره موبایل این افراد را جداگانه تهیه کنید. اکثر سامانه‌های پیامک خودشان بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های سامانه پیامک، بانک شماره موبایل بروز است و این به شما اجازه می‌دهد که به مخاطبان پیامک ارسال کنید بدون اینکه نیاز به جستجوی شماره موبایل داشته باشید. پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید، باید ابتدا به فکر خرید پنل پیامکی باشید.

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سراسر ایران و خارج از کشور

با خرید سامانه پیامکی از پیامکتو می‌توانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. علاوه بر این قابلیت ارسال اسم اس انبوه به خارج از کشور نیز وجود دارد. به این ترتیب مخاطبان شما در هر جایی باشند می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. در مقاله ارسال پیامک به خارج کشور می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید و لیست کاملی از استان‌ها و کشورهای مختلف را مشاهده کنید.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه
نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تصویر 6

چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که متوجه شدید، پیامک تبلیغاتی چگونه ارسال می‌شود، لازم است با روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا باشید و بدانید برای کسب و کار شما کدام روش بهتر جواب می‌دهد و کدام مهره شطرنج را باید جا به جا کنید تا موفقیت بیشتری نسبت به رقیبتان بدست آورید.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه منطقه‌ای

زمانی که قصد دارید پیامک تبلیغاتی را به افراد یک شهر، استان یا حتی سراسر کشور ارسال کنید (نامزدهای انتخاباتی و برندها و فروشگاه‌های محبوب برای برندسازی و جذب مشتری از این روش برای تبلیغات و برند سازی استفاده می‌کنند.)

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه براساس کد پستی

در روش ارسال پیامک کدپستی شما می‌توانید به افرادی که در مکان مورد نظر شما ساکن هستند پیامک ارسال کنید و این مورد برای حذب مشتری و افزایش فروش و جلب توجه ساکانان یک محله بسیار کاربردی است

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از طریق فایل اکسل

در روش ارسال پیامک از طریق فایل اکسل شما می‌توانید به افرادی که شماره موبایل‌های آن‌ها را در فایل اکسل دارید یا شماره موبایل انها را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره کرده‌اید پیامک ارسال کیند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS برای اپراتور ایرانسل است که از طریق این سرویس شما می‌توانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس می‌گیرند پیامک ارسال کنید و با سرویس دکل مخابراتی BTS شما قادر هستید به افرادی که همین الان در مکان کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس محله

این روش ارسال پیامک برای تهران امکان پذیر بوده و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به محله‌های تهران قابل استفاده است.

ارسال پیامک انبوه بر اساس سن و جنسیت

در روش ارسال پیامک سن و جنسیت شما می‌توانید به مخاطب هدفتان اگر در یک بازه سنی خاص باشد یا اگر مخاطب شما فقط  بانوان یا آقایان هستند، می‌توانید از این روش تبلیغات استفاده نمایید.

شما می‌توانید بر اساس استراتژی‌های بازاریابی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر در انتخاب بهترین گزینه نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید، همکاران ما در بخش مشاوره آنلاین نیز می‌توانند به صورت رایگان اطلاعات مربوط به نحوه ارسال پیام انبوه را در اختیار شما قرار دهند. اگر سوالات دیگری دارید یا نیاز به راهنمایی در زمینه مارکتینگ و تبلیغات دارید، خوشحال می‌شویم که کمک کنیم.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟

در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلاً اگر بخواهید برای یک جمع ۱۰۰ نفره تراکت پخش کنید احتمالاً برای شما (و چاپخانه) چاپ ۱۰۰ تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند عودت داده می‌شود.

چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که با نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی آشنا شدید و متوجه شدید ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تنها با داشتن یک پنل اس ام اس امکان پذیر است، برای ارسال پیامک انبوه دو راهکار وجود دارد. در روش اول، می‌توانید ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی (مانند پیامکتو) بسپارید. در روش دوم می‌توانید از سایت ما یک پنل پیامکی تهیه کنید و خودتان به بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال نمایید.

خوشبختانه، با خرید پنل اس ام اس از ما، شما به دسترسی به بانک شماره موبایل‌های طبقه‌بندی شده از طریق پنل اس ام اس خود دست پیدا می‌کنید و نیازی به مراجعه به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ندارید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید پنل اس ام اس، با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره‌مند شوید و مشاوران ما به شما در انتخاب بهترین راهکار برای تبلیغات اس ام اس کمک کنند.

7 دیدگاه برای “نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

  1. اشتراک‌ها: بهترین روش تبلیغات کم هزینه از طریق پنل پیامکی - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: کاربرد سامانه پیامکی برای جلب نظر مشتریان - پیامکتو

  3. اشتراک‌ها: ارسال پیامک ناشناس - پیامکتو

  4. اشتراک‌ها: ارسال عکس از طریق پیامک - پیامکتو

  5. اشتراک‌ها: ارسال پیامک با مودم سیمکارتی GSM Modem - پیامکتو

  6. اشتراک‌ها: پیامک تبلیغاتی با سیم کارت - پیامکتو

  7. اشتراک‌ها: سامانه پیامکی مخابرات چیست؟ - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *