نظرسنجی و مسابقه پیامکی

نظرسنجی و مسابقه پیامکی
نظرسنجی و مسابقه پیامکی تصویر 3

روش‌های زیادی برای خرید دوباره مشتریان وجود دارد. یکی از بهترین روشها در این زمینه، نظرسنجی و مسابقه پیامکی می‌باشد. بوسیله این روش، می‌توانید با مشتریان خود تعامل نموده و میزان رضایت آن‌ها را اندازه بگیرید.

نظرسنجی یکی از متدهای بازاریابی می‌باشد که از گذشته به شکل‌های گوناگون رایج بوده و موجب ارتباط دو طرفه با مخاطبان خواهد شد. نظرسنجی به کاربران اهمیت نظرشان را نشان می‌دهد. همچنین به کمک نظرات مشتریان می‌توان به ایده‌های جدید دست پیدا کرد. اما نظرسنجی به روش قدیمی علاوه‌بر زمان بر بودن، نتایج دقیقی نیز نشان نمی‌دهد. با استفاده از نظرسنجی اس ام اسی می‌توانید به سهولت مسابقه برگزار نموده و نتایج آنرا تحلیل نمایید. تفاوت مسابقه با نظرسنجی در این است که باید پاسخ صحیح را مشخص نموده و از بین کسانی که پاسخ درست را فرستاده‌اند، یک یا چند نفر را بعنوان برنده مسابقه معرفی نماید.

کاربردهای گوناگون نظرسنجی و مسابقه پیامکی در تبلیغات

مطمئنا در برنامه‌های تلویزیونی نظرسنجی و مسابقه اس‌ ام‌ اسی را مشاهده نموده‌اید! استفاده از پیامک برای نظرسنجی باعث افزایش ارتباط و تعامل مخاطب شده و وفاداری مشتری نسبت به کسب و کار ما را بالا می‌برد. از‌این‌رو بیشتر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی سعی می‌کنند تا با استفاده از این روش، ارتباط با مخاطبان خود را گسترش دهند.

با کمک نظرسنجی و مسابقه پیامکی می‌توان اهمیت نظر مخاطب را به او اثبات کرد. در کتاب راه شیائومی، دلیل موفقیت این کمپانی را ارتباط با مخاطب ذکر کرده‌اند. اولین قدم برای استفاده از این روش خرید سامانه اس‌ام‌اسی می‌باشد. در ادامه این مقاله با روش راه‌اندازی پنل نظر سنجی پیامکی بیشتر آشنا خواهیم شد.

کاربردهای نظرسنجی اس ام اسی

از نظرسنجی اس ام اسی در مواقع مختلفی می‌توان بهره گرفت. این سرویس می‌تواند شما را در برگزاری مسابقات یا گردآوری نظرات یاری نماید.

فرض کنید که قصد برگزاری یک مسابقه را دارید؛ اگر قصد برگزاری سنتی مسابقه را دارید، باید هزینه‌هایی مانند کاغذ، حقوق پرسنل و اتلاف زمان را در نظر داشته باشید. در‌حالیکه پنل پیامکتو این مهم در کسری از ثانیه صورت می پذیرد! کافی است که نظرسنجی را بوسیله پیامک انجام داده تا مخاطبین شما با فرستادن عدد مورد نظر، اعلام نظر نمایند. همچنین، در مسابقات اس ام اسی که فقط یک گزینه صحیح موجود است، شما می‌توانید سریعا درصد پاسخهای درست را مشخص نمایید. این ماژول، دارای قرعه‌کشی اس ام اسی نیز می‌باشد؛ بنابراین ایجاد مسابقه اس ام اسی مستلزم وجود دستگاه یا سخت‌افزار خاصی نمی‌باشد؛ بلکه با خرید یک پنل پیامکی می‌توانید مسابقه برگزار نموده و نتیجه را به سرعت اعلام نمایید.

آشنایی با نظرسنجی
نظرسنجی و مسابقه پیامکی تصویر 4

توانایی‌های ماژول نظرسنجی پیامکی

یکی از ویژگی‌هایی که پنل اس ام اس پیامکتو در قسمت نظرسنجی پیامکی بکار گرفته قابلیت گزارش‌گیری نموداری می‌باشد. شما می‌توانید بصورت تصویری و سریع میزان درصدی مخاطبانتان که یک گزینه را انتخاب نموده‌اند بدست آورید.

ما در پنل اس ام اس پیامکتو یک ماژول حرفه‌ای برای ایجاد نظرسنجی و مسابقات اس ام اسی ایجاد نموده‌ایم. با استفاده از این ماژول به سهولت می‌توانید گزارش تعداد شرکت کنندگان و جواب‌های فرستاده شده در مسابقه را لحظه به لحظه مشاهده نموده و از نتایج نظرسنجی آگاهی پیدا کنید. به علاوه سامانه منشی اس ام اسی  نیز در این ماژول وجود دارد تا بصورت اتوماتیک اس ام اس تایید را برای شرکت کنندگان در مسابقه ارسال نمایید.

فرایند ایجاد اس‌ام‌اس نظرسنجی

نظرسنجی‌های اس ام اسی سریع‌ترین و آسانترین روش برای پی بردن به طرز تفکر مخاطبان، دانش آموزان یا طرفداران در مورد کسب و کار شما است. نظرسنجی اس ام اسی مراحل زیر را شامل می‌شود:

  • تنظیم نظرسنجی
  • سفارشی‌سازی و بارگزاری آنلاین نظرسنجی
  • درخواست از مخاطبین خود برای شرکت در نظرسنجی با ارسال یک اس ام اس و ارائه توضیحات در مورد شیوه شرکت در نظرسنجی
  • تبلیغ نظرسنجی و ترغیب افراد به شرکت در آن با فرستادن اس‌ام‌اس پیگیری

نمونه‌های متن اس ام اس نظرسنجی:

  • بازیگر مورد‌علاقه خود را انتخاب نمایید! «نام و نام خانوادگی» فرد را به “شماره مورد نظر” اس ام اس نمایید.
  • برای بردن جایزه گذراندن تعطیلات در مقصد رویایی خود، جمله «مقصد تعطیلات من» را به شماره “شماره مورد نظر” ارسال نمایید. اسامی برندگان روز جمعه در «سایت/کانال/ …» اعلام خواهد شد.
  • مکان مورد علاقه تعطیلات مردم ایران برای خوش گذرانی کجاست؟ «نام مکان مورد نظر خود» را به شماره «شماره مورد نظر» ارسال نموده و برنده یک سفر رویایی برای تعطیلات شوید!

 قدردانی از مشتری برای شرکت در نظرسنجی و مسابقه پیامکی

پس از ارسال اس‌ام‌اس مخاطب و شرکت در نظرسنجی و مسابقه پیامکی؛ شما هم بوسیله ماژول ارسال اس ام اس خودکار، پیام تشکر برای او ارسال نمایید و شماره وی را در پنل ذخیره نمایید.

ارتباط مداوم با مخاطبان از طریق نظرسنجی اس ام اسی پیامکتو

اگر رضایت و وفاداری مشتریان برای شما اهمیت دارد، بهتر است هر چه سریعتر برای بازاریابی اس‌ام اسی اقدام نمایید! برگزاری نظرسنجی و مسابقه اس‌ام‌اسی علاوه‌بر حفظ مشتریان کنونی، باعث اضافه شدن مخاطبان جدید برای کسب‌و‌کارتان خواهد شد. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “نظرسنجی و مسابقه پیامکی

  1. اشتراک‌ها: کاربرد سامانه پیامکی برای جلب نظر مشتریان - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: کاربردهای سامانه پیام کوتاه - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *