لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟

لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟

آیا دنبال راهی برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول هستید؟ آیا مشکل دریافت پیامک‌های تبلیغاتی و کاهش موجودی ترافیک شما را ناراحت کرده است؟ دریافت پیامک‌های مزاحم در طول روز ممکن است برای هر فرد مزاحمت‌آور باشد. از این رو، در این مقاله نحوه لغو اشتراک دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول را برای شما توضیح خواهیم داد. همچنین، با استفاده از کد لغو سرویس های پیامکی همراه اول، می‌توانید به راحتی از این پیامک‌های تبلیغاتی خلاص شوید.

با مطالعه این مقاله، شما قادر به قطع دائمی این پیامک‌های تبلیغاتی خواهید بود. اما نیازی نیست که همه خدمات پیامکی همراه اول را لغو کنید؛ به همین دلیل، در این مقاله به تفاوت بین پیامک‌های تبلیغاتی و خدمات ارزش‌افزوده پرداخته و به شما توصیه‌هایی در مورد لغو سرویس های پیامکی همراه اول ارائه خواهیم داد. برای آشنایی با نوع پیامک‌ها و راهکارهای لغو سرویس‌های پیامکی همراه اول، این مقاله را به دقت مطالعه کنید.

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده چیست؟ اهمیت استعلام پیامک تبلیغاتی قبل از لغو

بیشتر افرادی که تصمیم به لغو سرویس های پیامکی همراه اول می‌گیرند، در واقع از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی راضی نیستند. به دلیل پرداخت هزینه برای برخی از پیامک‌ها، آنها به غیرفعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌پردازند. پیامک‌هایی که هزینه ای را اعمال می‌کنند، به عنوان پیامک‌های ارزش افزوده شناخته می‌شوند.

پیامک‌های ارزش افزوده با پیامک‌های معمولاً از طریق پنل اس‌ام‌اس ارسال می‌شوند و همراه با هزینه‌هایی برای کاربران همراه اول همراه هستند. روش و کد ارسالی برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول و قطع پیامک‌های ارزش افزوده به طور کلی با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین، قبل از ارسال کد لغو، انجام چک کردن پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول ضروری است؛ زیرا با قطع تبلیغات همراه اول، احتمالاً ارسال پیامک‌های ارزش افزوده و کاهش اعتبار حساب شما باقی می‌ماند.

با روش‌های لغو سرویس پیامک ارزش افزوده از کسر هزینه جلوگیری کنید!

پیامک‌های تبلیغاتی و پیامک‌های ارزش افزوده دو مفهوم متفاوتی هستند. برای دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول، هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌شود؛ اما پیامک‌های ارزش افزوده همواره همراه با کسر هزینه ارسال می‌شوند. برخی افراد و کسب‌وکارها از اپراتور مجوز برای ارسال پیامک‌های ارزش افزوده، یعنی پیامک‌هایی که محتوای ارزشمندی به مخاطب ارائه می‌دهند، دریافت می‌کنند و پس از دریافت مجوز، شروع به ارسال پیامک‌های بی‌مورد با عناوین مختلف مانند “شارژ رایگان” می‌کنند.

اصلی‌ترین دلیل نارضایتی مردم و تمایل آنان به لغو سرویس های پیامکی همراه اول نیز همین مسئله است. بنابراین، برای جلوگیری از کاهش هزینه‌ها، باید سرویس‌های پیامک ارزش افزوده را برای شماره خود لغو کنید. با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید جلوی دریافت پیامک‌های ارزش افزوده را بگیرید:

پیامک‌های ارزش افزوده؛ اصلی‌ترین دلیل کاهش هزینه هنگام دریافت پیامک‌های تبلیغاتی

۱. نحوه غير فعال كردن تبليغات همراه اول با کد لغو تبلیغات اینترنتی

برای اطلاع از فعال یا غیرفعال بودن سرویس پیامک ارزش افزوده همراه اول، کد #۸۰۰* را شماره‌گیری کنید. پس از استعلام پیامک تبلیغاتی ارزش افزوده، با کد دستوری #۳*۸۰۰* از شر پیامک‌های مزاحم خلاص می‌شوید. این روش برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز کاربرد دارد.

۲. غیر فعال سازی پیامک ارزش افزوده همراه اول با ارسال پیام کوتاه

روش دوم برای جلوگیری از دریافت پیامک‌های ارزش افزوده، ارسال پیامک حاوی کلماتی مانند “لغو” و “Off” به پیش‌شماره‌ای است که نمی‌خواهید پیامک‌های آن را دریافت کنید. تفاوت اصلی بین لغو از طریق ارسال پیامک و لغو از طریق شماره‌گیری کد دستوری این است که در روش اول، شما در واقعیت تمامی پیامک‌های ارزش افزوده را لغو می‌کنید، در حالی که در روش دوم تنها پیش‌شماره مورد نظرتان مسدود می‌شود.

در حال حاضر، همه سرویس‌های ارزش افزوده پیامکی به دستورات قانونی مراجع، مجبور هستند که امکان لغو اشتراک را به کاربران خود فراهم کنند. این امکان به کاربران این اختیار را می‌دهد تا اشتراک‌های ارزش افزوده خود را به دلخواه لغو کرده و جلوی دریافت پیامک‌های ارزش افزوده از سرویس‌های مختلف را بگیرند.

غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول با ارسال کلمه «لغو»

نحوه غير فعال كردن پيام هاي تبليغاتي همراه اول؛ رهایی از پیام‌های گاه‌وبی‌گاه

هرچند دریافت پیامک تبلیغاتی همراه اول برخلاف پیامک ارزش افزوده، هزینه ندارد، اما پیام‌های همیشگی و غیرمفید برای بسیاری از افراد خوشایند نیست. با استفاده از روش های حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول می‌توانید دریافت پیام‌های مزاحم را برای همیشه لغو کنید.

۱. کد لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول؛ برای همیشه از شر پیام‌های مزاحم راحت شوید!

از روش اول برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول، می‌توانید با استفاده از کد لغو تبلیغات به شماره ۸۰۰ پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کنید. برای انجام این کار، کافی است که #۸۰۰* را شماره‌گیری کرده و سپس گزینه دوم، یعنی قطع تبلیغات پیامکی را انتخاب کنید. این کار باعث حذف پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول خواهد شد و شما دیگر این نوع پیامک‌ها را دریافت نخواهید کرد.

۲. ارسال پیامک به ۸۹۹۹؛ راه نجات شما از پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول

روش دوم برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول ارسال پیامک عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ است. با استفاده از این روش می‌توانید دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید. اگر قصد استفاده از کد ۸۰۰ را ندارید، این روش می‌تواند گزینه جایگزین برای شما باشد.

۳. قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

در روش سوم برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول، می‌توانید از اپلیکیشن همراه من استفاده کنید. بعد از نصب و فعال‌سازی اپلیکیشن همراه اول بر روی گوشی هوشمند خود، می‌توانید به‌راحتی درخواست حذف پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول را ثبت کنید. در صورت استفاده از نسخه جدید این اپلیکیشن، ابتدا باید حالت پیشرفته را فعال کنید.

بعد از فعال‌سازی حالت پیشرفته، وارد بخش خدمات شوید. در اینجا می‌توانید همه خدمات فعال و غیرفعال خود را مشاهده کنید. سپس می‌توانید خدمات پیامک انبوه را انتخاب کنید. همراه اول به شما این امکان را می‌دهد که به مدیریت پیامک‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی خود بپردازید. با لغو سرویس های پیامکی همراه اول، تنها پیامک‌های اطلاع‌رسانی برای شما ارسال خواهد شد و پیامک‌های تبلیغاتی دریافتی شما کاهش خواهد یافت.

اگر سیمکارت شما ایرانسل است، برای غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل به صفحه لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل مراجعه کنید.

از طریق اپلیکیشن همراه من، پیامک‌های تبلیغاتی را به‌راحتی مدیریت کنید

بازاریابی اجازه ای؛ ایده محشر ست گادین برای عدم ایجاد مزاحمت

دریافت اجازه برای بازاریابی یک ایده بسیار مهم و نوآورانه است که به بهبود تجربه مخاطبان و افزایش کارآیی راه‌های بازاریابی کمک می‌کند. این روش، به ما اجازه می‌دهد تا به مخاطبان به عنوان افرادی با اراده و ترجیحات خود نگاه کنیم، به جای اینکه تبلیغات را به صورت ناخواسته و مزاحم برای آنها ارسال کنیم. تازه این رویکرد به ما این امکان را می‌دهد که فقط به کسانی که واقعاً علاقه دارند، پیام‌های بازاریابی را ارسال کنیم.

بازاریابی اجازه‌ای معمولاً باعث افزایش نرخ موفقیت و پاسخ به تبلیغات می‌شود زیرا مخاطبان به‌صورت فعالتر و با اراده‌ای به تبلیغات واکنش نشان می‌دهند. این رویکرد ارتباطات با مخاطب را بهبود می‌بخشد و ارتباطات پایدارتری بین کسب‌وکار و مشتریان ایجاد می‌کند.

به طور کلی، بازاریابی اجازه‌ای نه تنها به مخاطبان انتخابی اجازه می‌دهد تا کنترل کنند کدام تبلیغات را می‌پذیرند، بلکه همچنین به کسب‌وکار این امکان را می‌دهد تا پیام‌های ارزشمند‌تر و متناسب با نیازهای واقعی مخاطبان ارائه دهد، که به نهایت به هر دو طرف مفید است.

اجازه گرفتن از مخاطب برای بازاریابی نشانه شخصیت شما است

پیشنهاد می‌کنیم از همین امروز با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل پیامکتو به فکر جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان خود باشید، از آن‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه بگیرید و به آن‌ها بگویید در کنار پیامک تبلیغاتی، کدهای تخفیف و محصولات لوکس را نیز اطلاع‌رسانی می‌کنید. درواقع، با انجام این کار به مخاطب نشان می‌دهید که برای او و زمانش ارزش قائل هستید. تجربه به ما نشان داده است افرادی که خودشان بانک شماره موبایل را جمع‌آوری می‌کنند و از مشتری برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه می‌گیرند، نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می‌کنند.

دستگاه ذخیره شماره مشتریان؛ ابزاری مهم برای بازاریابی اجازه‌ای

من پیشنهاد می‌کنم که از همین امروز با تهیه دستگاه ذخیره شماره موبایل، به فکر جمع‌آوری شماره‌های موبایل مشتریان خود بیفتید و از آنها اجازه بگیرید تا پیامک‌های تبلیغاتی را دریافت کنند. همچنین می‌توانید به آنها اطلاع دهید که در کنار پیامک‌های تبلیغاتی، کدهای تخفیف، محصولات لوکس و دیگر اطلاعیه‌ها نیز برایشان ارسال می‌شود. این نشان می‌دهد که شما ارزش قائل می‌کنید.

با استفاده از دوره صوتی جامعی که ما منتشر کرده‌ایم و در مورد بازاریابی اجازه‌ای، روش‌های جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان به‌صورت آفلاین یا آنلاین و نیز نحوه نگارش متن پیامک، می‌توانید به بهترین شکل ممکن بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

ما موافق ارسال پیامک انبوه نیستیم ما با حرف سث گادین در مورد بازاریابی اجازه ای موافق هستیم و در کار خودمان به وضوح دیده‌ایم افرادی که خودشان بانک شماره موبایل را جمع‌آوری می‌کنند و از مشتری برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه می‌گیرند نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می‌کنند.

تبلیغات پیامکی هدفمند و موثر با پنل پیامکتو

در این مقاله تفاوت پیامک‌های تبلیغاتی با پیام‌های ارزش افزوده را بررسی کردیم و با نحوه لغو سرویس های پیامکی همراه اول آشنا شدیم. ارسال پیامک تبلیغاتی اصول خاص خود را دارد و اگر به‌صورت استاندارد انجام شود، برای کسب‌وکارها و مخاطبان ارزش‌آفرین خواهد بود. به کمک سامانه پیامکی می‌توانید مشتریان خود را حفظ کنید، به مشتریانی که شما را می‌شناسد و تمایل به دریافت پیامک از شما دارند، پیامک‌های کد تخفیف و جشنواره فروش ارسال کنید و ارتباطات خوبی با آن‌ها داشته باشید.

ضمنا اگر جای خالی این نوع از بازاریابی را در کسب و کارتان حس می‌کنید می‌توانید با خرید پنل اس ام اس پیامکتو توانایی خود را در قالب این چالش جدید محک بزنید و از مزایای این مارکت بهره‌مند شوید.

نظر شما درباره پیامک تبلیغاتی چیست؟ آیا همه پیامک‌های تبلیغاتی غیرمفید هستند؟ نظرات و تجربیات ارزشمند خود را با ما و سایر مخاطبان پیامکتو به اشتراک بگذارید.

1 دیدگاه برای “لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟

  1. اشتراک‌ها: معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *