فرستادن پیام صوتی: تماس تبلیغاتی انبوه

پیام صوتی
فرستادن پیام صوتی: تماس تبلیغاتی انبوه تصویر 3

یکی از روش های نوپا و کاربردی ارتباطی و تبلیغاتی، پیام صوتی یا پیامک صوتی می‌باشد. پنل اس ام اس پیامکتو، به شما امکان می‌دهد که علاوه بر ارسال پیامک انبوه بتوانید از ویژگی ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) بهره مند شوید. با بهره گیری از سیستم پیامک صوتی پیامکتو قادرید صدای خود را ضبط نموده و به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت ارسال نمایید. در ادامه این نوشتار، کارایی و نحوه فرستادن پیام صوتی را بررسی خواهیم کرد.

کاربرد سیستم پیامک صوتی تبلیغاتی چیست؟

یکی از روش های جدید و منحصر به فرد تبلیغات پیامکی، استفاده از پنل پیامک صوتی می‌باشد که موجب تمایز از سایر رقیبان می‌گردد. با استفاده از خدمات پیامکتو مانند کار با پنل پیامک می‌توانید به سهولت پیامک صوتی ارسال نمایید.

از دیگر قابلیت های مهم پیام‌های صوتی و چندرسانه ای استفاده از پیام صوتی جهت تبلیغات انتخاباتی می‌باشد. قطعا یک تبلیغ صوتی بسیار بیشتر از متن تبلیغاتی مؤثر بوده و موجب جلب توجه رأی دهندگان خواهد شد.

استفاده از پنل اس ام اس صوتی برای تبلیغات چه تأثیری دارد؟

در حال حاضر مدیریت تبلیغات به صورت وسیع یکی از پایه های مهم مارکتینگ و رشد کسب و کار می‌باشد. اندکی خلاقیت در شکل تبلیغ موجب برتری شما نسبت به رقیبان می‌گردد. به علاوه، مشتری مداری و حفظ تعامل با کاربران و مشتریان قدیمی موجب معرفی شما به دیگران می‌شود.

فرستادن پیام صوتی  یکی از روش های جدید برای مشتری مداری و مارکتینگ می‌باشد. از طریق یک تماس تلفنی به سهولت می‌توانید منظور خود را به مخاطب خود منتقل نمایید. استفاده از سامانه پیامک صوتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها و یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات نیز مناسب می‌باشد. این روش مانند استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی موجب تمایز کسب و کار و نام تجاری شما می‌شود.

چگونگی ارسال پیام صوتی به روش تکی و انبوه

جهت بهره مندی از سامانه ارسال پیامک های صوتی، از روش‌های گوناگون زیر استفاده کنید:

  • فرستادن پیام صوتی بصورت تکی
  • فرستادن پیامک صوتی بصورت گروهی
  • فرستادن پیام صوتی بصورت زماندار (آتی)

همچنین با استفاده از سرویس فرستادن اس ام اس وب سرویس، می‌توانید از قابلیت ویژه فرستادن پیام صوتی بوسیله وب سرویس نیز بهره مند گردید.

چگونگی ضبط پیام صوتی تبلیغاتی و بهترین روش ضبط صدای ویس

ضبط و فرستادن یک پیام باارزش تبلیغاتی کار سختی نیست. نرم افزار فرستادن پیامک صوتی شما را یاری می‌کند ولی دنیازی به این نرم افزار ها نیز نمی‌باشد. به وسیله موبایلتان به سادگی می‌توانید صدا را ضبط نموده و پیامک صوتی را ارسال نمایید.

در صورتی که قصد ضبط صدا ندارید یا نحوه ضبط پیام صوتی تبلیغاتی را نمی‌دانید، می توانید از سرویس ضبط صدا برای فرستادن پیام صوتی شرکت پیامکتو بهره مند شوید. در استدیوی حرفه‌ای خود ضبط صدا را برای شما با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمت ویژه، صفحه ضبط صدا جهت ارسال پیامک صوتی را ملاحظه نمایید.

ضبط صدای پیام
فرستادن پیام صوتی: تماس تبلیغاتی انبوه تصویر 4

فرستادن پیامک صوتی چه مزیتی دارد؟

مهم‌ترین امتیاز پنل ارسال پیام صوتی این است که، دیگر مانعی مانند بلک لیست وجود ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس گرفته و صدای شما را پخش می‌نماید بنابراین حتی اشخاصی که دریافت پیامک تبلیغاتی را بلاک نموده اند هم از پیام تبلیغاتی شما آگاه خواهند شد. البته استفاده از خط خدماتی نیز شما را در عبور از بلک یاری می‌:ند اما امتیازات پیامک صوتی بسیار بیشتر می باشد. در ادامه مزایای این روش کاربردی تبلیغاتی را بیشتر می‌شناسیم:

احتمال سوء تفاهم در پیامک صوتی وجود ندارد

تماس تلفنی با افراد، همیشه تأثیر بیشتری از فرستادن پیام متنی دارد. زمانی که شما یک پیام متنی را می‌نویسید، نمی‌توانید ظرافت هایی که بوسیله صدا به مخاطب منتقل می شوند را برسانید و اکثرا در همین ظرافت ها نکات و مفاهیم زیادی وجود دارد.

برخی مواقع تن صدا از خود کلمات بیشتر معانی را بیان می‌کند و گاهی پیام های متضاد را نیز به مخاطب انتقال میدهد.

بهترین روش به اشتراک گذاشتن مسائل مهم و خاص فرستادن پیامک صوتی می‌باشد.

با اینکه اطلاع رسانی حضوری و رو در رو بهترین و مؤثرترین روش اطلاع رسانی است، اما همیشه امکان ملاقات حضوری وجود ندارد، در واقع بعد از این روش، تماس تلفنی کم هزینه ترین و بهترین روش برای اشتراک گذاری اطلاعات با افراد است. فرستادن پیامک صوتی صمیمیت بیشتری بین شما و افراد ایجاد خواهد کرد و به شما امکان انتقال اخبار مهم به آنان را فراهم می‌کند.

 فرستادن پیامک صوتی بدون معطلی انجام می شود

آیا برای شما نیز پیش آمده که به شخصی پیام متنی ارسال نمایید و پیام را دریافت نکرده باشد و یا باوجود دریافت پیام آن را ندیده باشد؟ آیا این مشکل شما آزارده است؟ در حالت عادی اشخاص نسبت به دریافت پیام متنی کم توجهی می‌نمایند، زیرا با وجود مشغله زیاد ممکن است پیام هایشان را دائما چک نکنند و یا به دلیل بی صدا بودن موبایل متوجه پیام نشوند.

تماس تلفنی و فرستادن پیامک صوتی یک روش سریع و کارآمد می‌باشد که می توان از آن برای مسائل مهم از نظر زمانی استفاده نمود. با خریداری پنل پیامکی از سایت پیامکتو قادر خواهید بود از کلیه امتیازات مهم پیامک صوتی بهره مند گردید.

پیام صوتی باعث انتقال صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو به شنونده می‌شود

شنیدن صدای دیگران همیشه خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما فراهم نمی‌باشد، آن را با ارسال پیامک صوتی جایگزین نمایید. در پیام صوتی انتقال جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا امکان پذیر است.

پیامک صوتی از پیام متنی کم هزینه تر است!

معمولا هزینه فرستادن پیامک صوتی از هزینه ارسال پیام متنی کمتر می‌باشد. به علاوه در هر صفحه پیامک متنی شما تنها قادرید ۷۰ کاراکتر متن را به شکل فشرده برای فرد ارسال نمایید، در حالیکه در هر دقیقه از پیام صوتی می‌توانید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

فایل صوتی برای ارسال پیام های صوتی چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

  • فرمت فایل صوتی باید wav باشد و اگر دارای مشخصات ۸۰۰۰hz,16kb,Mono باشد بهتر است.
  • (جهت تبدیل فایل صوتی از این سایت می‌توانید استفاده نمایید)
  • امکان دارد برای فرستادن پیام صوتی، سیستم مالی سامانه اس ام اس، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه نماید.

هزینه فرستادن پیام صوتی

هزینه پیام صوتی بستگی به نوع پنل اس ام اس شما دارد، و هرچه پنل حرفه‌ای‌تر خریداری نمایید هزینه ارسال پیامک صوتی کاهش می‌یابد، مبنای محاسبه تعرفه فرستادن پیام صوتی بر اساس پالس می‌باشد و تعرفه فرستادن پیام صوتی را در صفحه تعرفه ارسال پیامک می‌توانید ملاحظه بفرمایید.

بر اساس مقرات مخابراتی ایران هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس می‌باشد و اپراتور به ازای هر پالس اقدام به دریافت هزینه می‌نماید. سیستم سامانه پیام کوتاه پیامکتو در صورتی که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد تا ۳ بار و با فاصله زمانی با مخاطب تماس خواهد گرفت و هزینه اس ام اس صوتی در صورتی که به مخاطب نرسد، به صورت کامل عودت می‌یابد. همچنین هزینه فرستادن پیام صوتی به شماره های همراه اول و ایرانسل برابر می‌باشد و هیچ تفاوتی نمی‌کند.

پالس به چه معناست؟

هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس محسوب می شود و تفاوتی ندارد پیام صوتی شما ۱ ثانیه یا ۳۰ ثانیه باشد هزینه ۱ پالس پیامک از سمت مخابرات دریافت می گردد و اگر پیام صوتی شما از ۳۰ ثانیه بیشتر شود دیگر هزینه تا ۶۰ ثانیه تفاوتی ندارد و هزینه پیام صوتی شما ۲ پالس محاسبه خواهد شد.

فرستادن پیام صوتی بدون خریداری سیستم پیامکی (اس ام اس صوتی تکی)

اگر فقط یک مرتبه قصد ارسال پیام صوتی دارید به جای خرید سامانه پیامک می توانید سفارش ارسال اس ام اس صوتی را برای ما بفرستید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال نماییم.

برای سفارش ارسال پیام صوتی با شرکت پیامکتو تماس بگیرید یا صفحه ارسال اس ام اس انبوه را ملاحظه نمایید.

نمایندگی و سامانه پیام صوتی را از پیامکتو تهیه نمایید

این نوشتار درباره چگونگی فرستادن پیام صوتی، مزایا و قیمت پیامک صوتی بود. پنل پیامک پیامکتو در کنار ویژگی ارسال پیامک صوتی، ارسال پیام کوتاه متنی، ارسال پیامک از طریق وب سرویس را برای شما به ارمغان می‌آورد و شما با خرید نمایندگی سامانه پیامک پیامکتو می‌توانید از امکانات، پنل صوتی، خط خدماتی، ارسال پیامک وب سرویس، کارت ویزیت الکترونیکی و… بهره مند شوید.

4 دیدگاه برای “فرستادن پیام صوتی: تماس تبلیغاتی انبوه

  1. اشتراک‌ها: بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: بهترین روش تبلیغات کم هزینه از طریق پنل پیامکی - پیامکتو

  3. اشتراک‌ها: آموزش بکاپ گرفتن از پیامک در اندروید و آیفون - پیامکتو

  4. اشتراک‌ها: پیام چند رسانه ای چیست و چگونه فعال می شود؟ + کاربرد تبلیغاتی - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *