فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟

فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 9

امروزه که همه‌چیز توسط اینترنت و گوشی موبایل انجام می‌شود، تبلیغات و اطلاع‌رسانی هم روش های نوپا و جدیدی به همراه داشته است. اگر به دهه گذشته بنگریم، روند فرستادن پیامک و اطلاع‌رسانی فقط به وسیله خطوط شخصی اپراتورهایی از جمله ایرانسل و همراه اول صورت می‌پذیرفت ولی امروزه، فرستادن پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی به وسیله پنل پیامک و با شماره‌های مجازی به شکلی قابل ملاحظه انجام و مد نظر کسب‌وکارهای گوناگون قرا می‌گیرد. اگر علاقه مندید در مورد چگونگی فرستادن پیامک با شماره‌ مجازی بیشتر بدانید، در ادامه با پیامکتو، همراه شوید.

 فرستادن پیامک به وسیله خطوط مجازی
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 10

فرستادن پیامک تبلیغاتی به وسیله خطوط اختصاصی و مجازی

قبل از آشنایی در مورد روش ارسال اس ام اس با شماره‌های مجازی ، لازم است درباره جمله «خطوط مجازی» توضیح مختصری ارائه نماییم.

به طور کلی خطوطی که با پیش‌شماره‌های شخصی شروع نمی‌شود و بر پایه خطوط ثابت نیست به‌عنوان خطوط مجازی شناخته خواهد شد. البته خطوط مجازی در جهان در بستر اینترنت راه‌اندازی و مورد استفاده قرار می‌گیرد.  از متداول‌ترین و مهمترین خطوط مجازی ایران خطوط اختصاصی، مانند پیش‌شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ است که به شکل خطوط اختصاصی در اختیار سامانه‌های ارسال اس ام اس قرار گرفته و کاربران به سادگی قادرند برای فرستادن پیامک‌های مربوط به کسب‌وکار خود از آن بهره‌مند شوند.

ارسال پیامک به وسیله اینترنت بهترین راه ارسال پیامک با شماره مجازی
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 11

ارسال اس ام اس به وسیله اینترنت بهترین روش ارسال اس ام اس با شماره مجازی

ارسال پیامک از طریق اینترنت این روزها یکی از آسان ترین و بهترین روش‌ها برای فرستادن پیامک بوسیله شماره‌های مجازی است. از آنجایی که حجم پیامک‌های ارسال شده در روز در بسیاری از کسب‌وکارها از ۵۰۰ اس‌ام‌اس بیشتر می‌باشد و نظر به اینکه فرستادن پیامک با اینترنت و شماره‌های مجازی دارای سرعت و دقت بالاتری می‌باشد، برای کاربرانی که می‌خواهند پیامک‌های انبوه تبلیغاتی و تجاری خود را با سرعت بالایی ارسال نمایند، این روش ایده‌ آل است.

ارسال اس ام اس از طریق ایمیل، پیامک انبوه مجازی
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 12

فرستادن اس ام اس به وسیله ایمیل، پیامک انبوه مجازی

ارسال پیام به وسیله ایمیل یا به عبارتی ایمیل مارکتینگ از دیگر راه های ارسال پیامک می‌باشد که به کمک شماره‌های مجازی صورت می گیرد. لازم به ذکر است که ارسال پیام از طریق ایمیل به وسیله شماره انجام نمی‌گیرد بلکه کاربران قادر خواهند بود با ایمیل‌های مجازی و سازمانی خود روند ایمیل مارکتینگ را به سادگی انجام دهند.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به وسیله  پنل های پیامک
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 13

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به وسیله پنل های پیامکی

استفاده از سامانه‌های ارسال پیامک انبوه از دیگر راه هایی است که به وسیله آن پیامک‌های انبوه تبلیغاتی با شماره‌های مجازی ارسال می‌شود. در سال‌های گذشته و با توجه به اینکه شکل تبلیغات و ارسال پیامک تبلیغاتی تغییرات زیادی کرده است، سامانه‌های پیامکی زیادی سیستم‌ها و سرویس‌های مربوطه برای ارائه خدمات ارسال اس ام اس انبوه را فراهم نموده‌اند.

ارسال اس ام اس از طریق شماره مجازی و نام تجاری

استفاده از نام تجاری برند به جای درج شماره مجازی برای برند سازی و ایجاد منشن برند در پیامک‌های ارسالی از دیگر روش‌های فرستادن پیامک‌های انبوه بعد از خرید سامانه پیامکی می‌باشد. مثلا به‌جای ثبت شماره با پیش‌شماره ۵۰۰۰، کاربر پس از دریافت اس ام اس، نام تجاری«پیامکتو» را مانند یک مخاطب ذخیره‌شده مشاهده می‌کند.

ارسال پیامک با برند
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 14

در شرایطی که کسب‌وکارها اصطلاحا از ارسال اس ام اس با نام تجاری به وسیله شماره‌های مجازی استفاده می‌نمایند، این موقعیت می‌تواند فضایی برای معرفی کسب‌وکار و نام تجاری خود باشد.

آیا ارسال پیامک به وسیله شماره مجازی رایگان می‌باشد؟

زمانی که صحبت از شماره مجازی می‌شود خطوط ایمن و مطمئنی در ذهن تداعی می‌شوند که بر بستر خطوط ثابت تلفن نبوده و دارای ویژگی‌ها و کاربری‌های خاصی هستند. با بهره گیری از این خطوط کاربران بدون محدودیت و کاملا رایگان قادر خواهند بود از آن برای اهداف تجاری خود استفاده نمایند.

نکته مهم این است که شماره تلفن مجازی بر بستر اینترنت می‌باشد و هزینه جداگانه‌ای برای استفاده کاربر ندارد. به دلیل کاهش هزینه‌ها و سهل الوصول بودن دریافت این شماره‌های مجازی، استفاده از آن برای کسب‌وکارها و افراد فعال در حوزه کسب‌وکار بسیار اقتصادی و مقرون به‌صرفه می‌باشد.

آیا ارسال پیامک به وسیله شماره مجازی رایگان می‌باشد؟
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 15

دلیل استقبال از شماره تلفن مجازی چیست؟

مزایای بسیار زیاد شماره تلفن مجازی موجب شده کاربران زیادی برای ارتباطات تجاری و غیرتجاری خود از این شماره تماس‌ها استفاده نمایند.

حفظ حریم خصوصی افراد یکی از بهترین مزایای استفاده از شماره تماس مجازی می‌باشد. توجه داشته باشید که استفاده از این شماره‌های مجازی یعنی شما از شماره‌ای غیر از خطوط ثابت و یا اعتباری استفاده نموده اید و به این صورت می‌توانید با حفظ اطلاعات خصوصی خود با دیگر افراد در سرتاسر دنای ارتباط پیدا کنید. همچنین قادر خواهید بود از این خطوط برای دایورت تماس و پیام‌های خود به خط شخصی خود نیز بهره مند شوید. اگر در این باره نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مقاله نحوه دایورت پیامک را مطالعه نمایید.

 استفاده از شماره‌های مجازی
فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ تصویر 16

از دیگر قابلیت های مهم بهره گیری از شماره‌های مجازی این است که باعث اعتبار شما می شود. از آنجایی که این شماره‌ها در سراسر جهان مطرح و معتبر می‌باشند، استفاده از آن‌ها برای اهداف کسب و کار می‌تواند موجب افزایش اعتبار شما شود.

در این مقاله شماره مجازی، ویژگی‌ها و امکانات آن را بررسی کردیم و همچنین روند ارسال اس ام اس با شماره‌ای غیر از خطوط ثابت را برایتان تشریح نمودیم. اکنون شما مسائل و دغدغه‌های خود را در مورد این موضوع با ما در میان بگذارید تا کارشناسان پیامکتو به سؤالات و دغدغه‌های شما پاسخ دهند.

1 دیدگاه برای “فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟

  1. اشتراک‌ها: بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *