معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل

معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل
معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل تصویر 6

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چگونه است؟ کد حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل چیست؟ پیامک‌های تبلیغاتی و ارزش افزوده در کنار مزایای زیادی که دارند، گاهی به دلیل سو استفاده‌هایی که انجام می‌گیرد، آزار دهنده می‌شوند. در چنین شرایطی شما می‌توانید با بستن پیام تبلیغاتی ایرانسل از ارسال پیامک‌های مزاحم به خط خود جلوگیری کنید. ما در این مقاله از وبلاگ پیامکتو سعی می‌کنیم با روش‌ها و حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل آشنا شویم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

نکاتی که قبل از لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل باید بدانید

اگر قصد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید پیش از هر کاری ابتدا باید تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده را بدانید. آن پیامک‌هایی که باعث کسر از حساب و شارژ خط شما می‌شوند، پیامک‌های ارزش افزوده هستند. (پیامک فال حافط و…) در مقابل پیامک‌های تبلیغاتی بدون هزینه برای شما ارسال می‌شوند زیرا هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی با فرستنده است و دریافت کننده پیامک هیچ هزینه ای کم نمی شود.

پیامک تبلیغاتی نقش مهمی در آگاهی رسانی به شما در مورد محصولات و خدمات مورد علاقه شما دارند. معمولاً این پیامک‌های ارزش افزوده هستند که در صورت سو استفاده با کم شدن پیاپی شارژ حساب یا اضافه شدن هزینه به قبض تلفن همراه باعث آزار شما می‌شوند.

در اکثر موارد مانند تخفیف‌ها، ورود محصولات جدید و … به دلیل رایگان بودن و اطلاعات مفیدی که به مخاطبان خود می‌دهند، نه تنها آزار دهنده نیستند بلکه در اکثر موارد کاربردی هستند. لغو پیامک ارزش افزوده ایرانسل به سادگی انجام می‌شود و شما می‌توانید در کنار دریافت پیام‌های با ارزش و مفید، سرویس‌های ارزش افزوده سودجو را لغو کنید. فراموش نکنید اکثر مردم از پیام های تبلیغاتی رایگان استقبال می کنند و اگر صاحب یک کسب و کار هستید، خرید پنل پیامکی و تبلیغات از این راه می‌تواند یک راه فوق العاده برای کسب درآمد بیشتر برای شما باشد.

لغو پیامک ارزش افزوده ایرانسل

آموزش حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و جلوگیری از کم شدن شارژ

سرویس‌های پیامک ارزش افزوده، پرکاربرد است زیرا که با کسر شارژ از حساب شما، اطلاعات مفید و امکاناتی مانند اخبار روز، سرگرمی، بازی و … را در اختیار شما قرار می‌دهند. این سرویس‌ها کمی با سرویس پیامک انبوه تبلیغاتی متفاوت هستند و حتی در صورت استفاده درست می‌توانند مفیدتر از پیامک‌های تبلیغاتی باشند. اما گاها بعضی از افراد با سودجویی و سو استفاده از این سرویس کاربردی اقدام به ارسال پیام‌های بی ارزش و پر تعداد می‌کنند. به این ترتیب خیلی زود با تمام شدن شارژ خط یا هزینه‌های سنگین در قبض تلفن همراه خود مواجه می‌شوید. در این صورت بهترین راه برای خلاص شدن از شر این پیامک‌ها، لغو کردن آن‌ها است. شما می‌توانید با استفاده از کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل اینکار را انجام دهید.

کد حذف تبلیغات ایرانسل و قطع پیامک‌ تبلیغاتی ایرانسل

ساده ترین وسریع ترین راه برای حذف تبلیغات ایرانسل و غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از کد حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل است. برای اطلاع از سرویس‌های ارزش افزوده فعال روی خط خود کافی است تا کد *۸۰۰# را شماره گیری کنید. به این ترتیب می‌توانید لیستی از سرویس‌های مختلف فعال روی خط خود را مشاهده کنید و گزینه‌های مزاحم را شناسایی کنید. شما می‌توانید با شماره گیری کد *۸۰۰*۲# برای همیشه از شر پیامک‌های ارزش افزوده ایرانسل راحت شوید.

با شماره گیری این کد همه سرویس‌های افزوده شما برای همیشه قطع خواهند شد. اگر قصد ندارید همه سرویس‌ها را حذف کنید و به دنبال لغو یک سرویس ارزش افزوده خاص هستید، کافی است تا کلمه «لغو» یا «OFF» را از طریق خط خود به سرشماره پیامک سرویس افزوده‌ای که از آن ناراضی هستید ارسال کنید.

اکنون شما میتوانید پیامک‌های مفید ارزش افزوده را دریافت کرده و گزینه‌های سودجو و غیر مفید را تفکیک و لغو کنید. گاهی اوقات پیامک‌های ارزش افزوده به اندازه‌ای مفید هستند که حتی بعضی از افراد این پیام‌ها را ذخیره می‌کنند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که پیام‌های مهم خود را ذخیره می‌کنید و به دنبال راهی برای انتقال پیامک‌های خود بعد از تعویض از گوشی قدیمی به گوشی جدید هستید، مقاله انتقال اس ام اس از یک گوشی به گوشی دیگر یک راهنمای کامل برای شما خواهد بود.

بستن پیامک تبلیغاتی ایرنسل

لغو تبلیغات ایرانسل چگونه است؟ معرفی ترفندهای حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

اکنون شما تفاوت پیامک‌های ارزش افزوده و پیامک‌های تبلیغات انبوه را میدانید. و روش حذف پیامک ارزش افزوده ایرانسل را بررسی کردیم. اگر با توجه به تمام نکاتی که گفته شده قصد دارید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل را لغو کنید می‌توانید از چند روش زیر استفاده نمایید. پیش از لغو پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل توصیه می‌کنیم مقاله پنل پیامکی چیست را مطالعه کنید تا با مزایای پیامک‌های تبلیغاتی نیزبیشتر آشنا شوید. به این ترتیب شما میتوانید برای لغو این پیامک‌های کاربردی راحت تر تصمیم بگیرید.

۱٫ کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل (همیشگی)

برای حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل کافی است کد دستوری *۸۰۰*۳# را در تلفن همراه خود وارد کنید. این کد در واقع با ایجاد یک بلک لیست از ارسال هر نوع پیام تبلیغاتی به خط شما جلوگیری می‌کند. در این بین ممکن است با غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل، پیامک‌های مهمی که از بعضی از اپلیکیشن ها یا سایت‌ها نیز قطع شوند.

مدیریت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

۲٫ حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل از برنامه ایرانسل من

از اپلیکیشن کاربردی ایرانسل من نیز برای حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل می‌توانید استفاده کنید. برای اینکار بعد از ورود به نرم افزار، گزینه منو (۳ خط بالای صفحه) را انتخاب کنید. در مرحله بعد گزینه پرونده را انتخاب کرده و وارد تب تنظیمات شوید. در این تب می‌توانید گزینه مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی را مشاهده کنید. با انتخاب این گزینه، کافی است تا در صفحه جدید روی غیر فعال سازی بزنید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی شما لغو شود.

مدیریت پیامک تبلیغاتی ایرانسل

اگر قصد فعال سازی مجدد پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید کافی است تا مجدداً وارد این صفحه شوید و این بار گزینه فعال سازی به شما نمایش داده خواهد شد. شرایط در همراه اول کمی متفاوت است و بعد از لغو مسیر طولانی‌تری را پیش روی خود دارید. در این مورد مقاله فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول می‌تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

۳٫ قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق sms و پشتیبانی

یکی دیگر از روش های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل، غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق SMS و تماس با پشتیبانی است. شما می‌توانید با ارسال عدد ۲ به شماره ۵۰۰۵ خط خود را وارد بلک لیست تبلیغاتی کنید و کلیه پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنید. علاوه بر این، ایرانسل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از طریق تماس با شماره تلفن ۷۰۰ و پشتیبانی ایرانسل نیز پیامک‌های تبلیغاتی را لغو کنید. بعد از تماس با پشتیبانی کافی است تا از اپراتور درخواست حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل را داشته باشید.

دقت کنید در همه این روش‌ها معمولاً زمان کوتاهی در حدود ۲۴ ساعت باید صبر کنید تا درخواست لغو شما از سوی اپراتور انجام گیرد

استفاده مفید از پیامک ارزش افزوده و تبلیغاتی ایرانسل با پیامکتو

در این مقاله با روش‌های غیرفعال سازی پیامک ارزش افزوده و لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل آشنا شدیم. وجود افراد سودجو و سو استفاده از اعتماد مردم باعث شده تا بسیاری از افراد قید استفاده از خدمات مفید ارزش افزوده را بزنند و با لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل خود را از دریافت پیامک‌های مهم تبلیغاتی محروم کنند. اما هنوز هم بسیاری از افراد از طریق راه اندازی سرویس ارزش افزوده مفید و کاربردی یا ارسال پیامک‌های تبلیغاتی حرفه‌ای توانسته‌اند علاوه بر راضی نگه داشتن مشتریان خود سود زیادی نیز کسب کنند.
حالا شما هم می‌توانید با پیوستن به جمع مشتریان پیامکتو و استفاده از امکانات خرید پنل اس ام اس پیامکتو از مزایای ویژه پیامک تبلیغاتی و ارزش افزوده نیز بهره مند شوید. برای کسب مشاوره رایگان کافی است تا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان حرفه‌ای ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

2 دیدگاه برای “معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل

  1. اشتراک‌ها: پیام چند رسانه ای چیست و چگونه فعال می شود؟ + کاربرد تبلیغاتی - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟ - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *