دفتر کار مجازی به چه معناست؟

دفتر کار مجازی به چه معناست؟
دفتر کار مجازی به چه معناست؟ تصویر 3

دفتر کار مجازی راه حلی سریع و کم هزینه برای فعالیت در زمینه شرکت و سازمان معتبر می‌باشد. از این طریق ظرف کمتر از ۴۸ ساعت می‌توانید تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تهران یا استان مدنظرتان به همراه تلفن گویا، سانترال مجازی و… در اختیار داشته باشید.

مشکل بیشتر کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها، فروشگاه های اینترنتی، اینستاگرامی و… دفتر کار و فعالیت در قالب یک نام تجاری معتبر است. برای کسب و کار خود به یک دفتر کار نیاز دارید. دفتر کار به دو دلیل، برای کسب و کار شما بسیار مهم و ضروری می‌باشد:

  • دفتر کار ، مکانی است که نیروهای کاری شما در آن مشغول به کار هستند.
  • دفتر کار ، قسمت مهمی از هویت کسب و کار شما می‌باشد.

هزینه های هنگفت اجاره، رهن و هزینه های جانبی، مالیات، بیمه و… موجب گردیده که بسیاری از افراد از فعالیت در قالب یک شرکت معتبر صرف نظر نمایند ولی شما با دفتر کار مجازی قادر خواهید بود این مسائل را با هزینه بسیار ناچیز مرتفع نمایید.

امکان پذیر نیست که یک استارت آپ یا یک کسب و کار، فاقد نشانی و شماره تماس باشد. کسی به شما اعتماد نمی‌کند، زمانی که شماره تماس کاری نداشته باشید. به وسیله دفتر کار مجازی می‌توانید کسب و کار خودتان را در چهارچوب سازمانی راه اندازی نموده و دارای تلفن گویا، سانترال، ضبط مکالمات، فکس اینترنتی و… باشید.

کسب و کار خود را با دفتر کار مجازی شروع کنید

برای حل مشکل دفتر کار تنها لازم است، کسب و کار خود را بوسیله دفتر کار مجازی راه اندازی نمایید. پرسنل کاری خود را در یک مکان غیر رسمی مستقر نمایید و یا کاملا به شکل دورکاری با آنها همکاری نمایید. آنگاه دفتر کار مجازی ایجاد نموده و بدون نگرانی کار خودتان را گسترش دهید، برای استحکام و پیوستگی داخل سازمان جلسات هفتگی یا ماهیانه با افراد تیم خود برگزار نمایید.

دفتر کار مجازی به چه معناست؟
دفتر کار مجازی به چه معناست؟ تصویر 4

چگونگی راه اندازی دفتر کار مجازی

مزایای دفتر کار مجازی نسبت به دفتر کار فیزیکی چیست و چطور می تواند مشکلات کسب و کار ما را رفع نماید؟

بصورت کلی دفتر کار مجازی خدمتی به مدیران کسب و کار است و امکان می دهد تا بدون داشتن مکان فیزیکی، به صورت رسمی در قالب شرکت فعالیت نمایید. بزرگترین امتیاز دفتر کار مجازی این است که تمامی امکانات یک دفتر کار فیزیکی را با هزینه ای بسیار پایین تر مهیا می‌نماید. اما اگر قصد داشته باشیم تمامی امتیازات دفتر کار مجازی را ذکر کنیم، باید به گزینه های ذیل اشاره نماییم:

  • بدون نیاز به سیمکشی مالکیت دائمی خط تلفن ثابت ابری را در اختیار دارید
  • راه اندازی بدون خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه تلفن گویا و سانترال راه اندازی می‌شود
  • ضبط صحبت مشتریان همراه با فکس اینترنتی
  • نیاز به پرداخت هزینه هنگفت اجاره ماهیانه ندارد
  • برقراری کنفرانس امکان پذیر است

افزایش اعتبار کسب و کار خود را با کمترین هزینه، با دفتر کار مجازی!

زمانی که دفتر کار مجازی خود را راه اندازی نمودید، بدون نگرانی و با اعتماد به نفس لازم، به بازاریابی و فروش اقدام می‌نمایید. زیرا کسب و کارتان، دارای نشانی و شماره تلفن ثابت می‌باشد.

کلام آخر

یکی از علل پیشرفت کسب و کارها، این است که مدیران با پایین ترین هزینه بیشترین اعتبار را برای نام تجاری خود ایجاد می‌نمایند. بخش زیادی از هزینه های هر کسب و کار، هزینه های مربوط دفتر کار می‌باشد. از طرفی داشتن دفتر کار الزامی است، زیرا فقدان آدرس و شماره تماس، اعتبار و هویت هر نام تجاری را مخدوش خواهد نمود. با این حال ایجاد یک دفتر کار مجازی، باعث کاهش هزینه های جاری و افزایش اعتبار برند خواهد شد.

جهت خرید تلفن ثابت ابری می‌توانید از ساعت ۱۱ الی ۱۷ از مشاوره رایگان تلفنی پیامکتو استفاده نمایید و همین امروز دفتر کار مجازی خود را راه اندازی کنید.

1 دیدگاه برای “دفتر کار مجازی به چه معناست؟

  1. اشتراک‌ها: مزایا و معایب دفتر کار مجازی، آیا باید از دفتر کار مجازی استفاده کنیم؟ - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *