بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی

بهترین راه های تبلیغات با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی
بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی تصویر 4

اگر قصد تبلیغات مؤثر و کم هزینه را دارید، تبلیغات پیامکی بهترین انتخاب برای شما می‌باشد. فرستادن پیامک بوسیله پنل پیامکی در قیاس با دیگر روش‌های تبلیغات بسیار مؤثرتر می‌باشد و مستلزم بودجه زیاد نیز نمی‌باشد. تبلیغات پیامکی کم هزینه و موثر مستلزم رعایت نکات مهمی می‌باشد. جهت آشنایی با بهترین روش تبلیغات پیامکی این مقاله پیامکتو را مطالعه نمایید.

تبلیغات مقرون بصرفه بوسیله پنل پیامکی

سابقه بهره گیری از تبلیغات و پیامک و خرید پنل پیامکی برای کسب و کارها، به بیش از یک دهه می‌رسد. ولی در سال‌های گذشته روش های تبلیغات دستخوش تغییراتی شده است و سامانه‌های پیامکی برای ارائه‌ی خدمات بیشتر به کاربران خود در جهت تبلیغات و بازاریابی تلاش بیشتری نموده‌اند.

روند رو به رشد پیامک های تبلیغاتی‌ که در طول روز دریافت می‌کنیم ارزش بازاریابی پیامکی برای کسب و کارها را نشان می دهد. مشاغل و برندهای گوناگون برای ارسال پیامک تبلیغاتی رقابت شدیدی دارند و برای ارتقاء کیفیت و کمیت پیام‌های تبلیغاتی خود تلاش می‌کنند. اما روش استفاده مؤثر از این روش چگونه است؟ در این مقاله با مهم‌ترین راه های کم هزینه تبلیغات پیامکی آشنا خواهیم شد.

تبلیغات مقرون بصرفه بوسیله پنل پیامکی
بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی تصویر 5

تبلیغات کم هزینه با استفاده از بازاریابی پیامکی

از میان کلیه روش‌های تبلیغات، ارسال پیامک انبوه یکی از کم هزینه ترین روش‌ها برای جلب نظر کاربران می‌باشد. امروزه تعداد زیادی از کسب و کارها برای افزایش فروش و جذب مشتری از ارسال اس ام اس انبوه بهره می‌گیرند. استفاده روش ارسال پیامک انبوه علاوه بر شناساندن بیشتر برند، باعث افزایش تعامل با مشتریان و مخاطبان و در نهایت افزایش فروش خواهد شد و مستلزم زیرساخت اولیه یا بودجه سنگین نیست. با خرید یک پنل پیامکی بدون انجام اقدام خاصی حتی جمع آوری بانک شماره موبایل، تعداد زیادی از مخاطبان خود در سراسر کشور را در دسترس خواهید داشت. این مسأله موجب گردیده تا ارسال اس ام اس انبوه یکی از بهترین را های تبلیغات مقرون بصرفه باشد.

تبلیغات مؤثر و مقرون بصرفه بوسیله فرستادن پیام صوتی

از روش‌های دیگر تبلیغات مقرون بصرفه و تأثیرگذار، روش ارسال پیامک صوتی می‌باشد. درصورتیکه که قادر باشید پیام‌های کوتاه چند ثانیه‌ای خود را به شکل پیامک‌های جذاب برای مشتریان ارسال نمایید، در نگاه اول مشتری شما از دریافت یک پیام تبلیغاتی متفاوت بسیار شگفت زده می‌شود. به علاوه در زمان کوتاه چند ثانیه‌ای و زیر یک دقیقه قادرید نسبت به یک پیامک متنی اطلاعات بسیار بیشتری انتقال دهید. به یاد داشته باشید پیام صوتی قادر است به سادگی روی کاربر تأثیرگزار باشد و او را برای خرید متقاعد نماید.

از آنجایی که پیام صوتی یک مسیر قدرتمند در جهت انتقال پیام به کاربران می‌باشد، سامانه پیامکی پیامکتو در جهت فرستادن پیام صوتی شرایطی را فراهم نموده تا کاربرانی که توانایی ضبط صدای استودیویی را ندارند، از سامانه پیامکتو استفاده نمایند. به این صورت قادر خواهید بود از ابتدا تا انتهای روند کار را به افراد حرفه‌ای سپرده و در پایان با هزینه‌ای ناچیز به نتیجه‌ای حیرت انگیز برسید. اگر بدنبال برتری بر رقبای خود می‌باشید و در پی یک روش جدید هستید، پیامک صوتی بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

تبلیغات مؤثر و مقرون بصرفه بوسیله فرستادن پیام صوتی
بهترین راه های تبلیغات پیامکی با کمترین هزینه به وسیله پنل پیامکی تصویر 6

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

تا کنون دو روش عالی تبلیغات با هزینه پایین به روش ارسال پیامک انبوه و پیام صوتی را معرفی نمودیم. ولی خرید پنل پیامک و فرستادن اس ام اس تبلیغاتی چقدر هزینه دارد؟ هنگامی که بدنبال تبلیغات مقرون بصرفه باشید بدون شک اطلاع از میزان تعرفه تبلیغات پیامکی اهمیت بالایی برای شما دارد. پیامکتو ۴ پنل گوناگون با توجه به نیاز کاربران خود طراحی نموده است. پنل پایه، پنل اقتصادی، پنل شرکتی و پنل تجاری که هر کدام دارای قابلیت های خاص خود می‌باشند. به میزانی که پنل مورد نظر اولیه شما کاملتر باشد قیمت تمام شده پیامک نیز کمتر شده و در پایان برای تبلیغات هزینه پایین تری باید بپردازید.

تبلیغات مقرون بصرفه با پیامکتو

در این نوشتار، بهترین متد تبلیغات اقتصادی و مقرون بصرفه را معرفی کردیم. تبلیغات پیامکی انبوه بوسیله پنل اس ام اسی و فرستادن پیامک صوتی، تبلیغات مؤثر و تأثیرگزاری می‌باشند که با هزینه پایین قادرید از آن‌ها بهره مند گردید. تعداد زیادی از کسب و کارها در حال حاضر با روش پنل پیامکی موفق شده اند چندین برابر فروش خود را افزایش داده و مشتریان جدید زیادی را بیابند. به علاوه شما می‌توانید از سرویس های ویژه پیامکتو مثل ارسال پیامک با شماره مجازی نیز استفاده کنید و گوی سبقت را از رقبای خود بربایید.

جهت بهره مندی از این امکانات ویژه و استفاده از مشاوره تبلیغاتی تنها لازم است سفارش خرید پنل پیامکی خود را ثبت نمایید. به یاد داشته باشید در کلیه مراحل همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را یاری خواهند کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت ۱۱ الی ۱۷ بوسیله شماره های تماس سایت از مشاوره رایگان تلفنی پیامکتو بهره مند گردید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *