بانک کامل و رایگان شماره موبایل کل کشور

بانک کامل و رایگان
بانک کامل و رایگان شماره موبایل کل کشور تصویر 5

یکی از امکانات سامانه اس ام اس پیامکتو ارائه بانک کامل و رایگان شماره موبایل کل کشور به شکل دسته‌بندی شده می‌باشد. بانک رایگان شماره همراه بر اساس بانک مشاغل و اصناف، بانک دسته‌بندی شده همراه اول، بانک دسته‌بندی شده ایرانسل، بانک دسته‌بندی شده بر اساس پیش‌شماره می‌باشد؛ با خریداری پنل اس ام اس می توانید به بانک شماره همراه رایگان دسترسی پیدا کنید تا بتوانید اس ام اس تبلیغاتی انبوه  ارسال نمایید.

اگر قصد دارید پنل اس ام اس تهیه نمایید حتما از شرکت ارائه کننده سرویس پنل پیامکی در مورد اینکه که آیا بانک شماره موبایل‌های دسته‌بندی شده را رایگان ارائه می‌نماید؟ همچنین می‌توانید قبل از خرید سامانه پیامکی خرید بهترین پنل اس ام اس را مطالعه نمایید.

طبقه‌بندی‌ بانک شماره همراه تفکیک شده چگونه است؟

دسته بندی بانک شماره موبایل‌ها به روشهای مختلفی صورت می‌پذیرد. ما در پیامکتو بانک شماره موبایل‌ را به دسته‌‌های گوناگون تقسیم می‌نماییم که اصلی‌ترین روش‌های تفکیک کردن لیست شماره همراه به شرح زیر می‌باشد:

هنگامیکه پنل پیامکی معتبر خریداری نمودید می‌بایست فهرست شماره همراه دسته‌بندی شده را به شما تحویل نمایند تا به روش دلخواه اس ام اس تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. توجه داشته باشید که در پیامکتو برای استفاده از بانک شماره همراه نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید و با خرید سامانه پیامکی پیامکتو به تمامی بانک شماره موبایل‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره همراه رایگان پیامکتو همواره آپدیت خواهد شد تا شماره غیر عملیاتی از بانک شماره همراه حذف گردد. بانک شماره همراه پیامکتو بسیار دقیق می‌باشد و استعلام تمام شماره‌ها از طرف پنل اس ام اس مخابرات انجام خواهد شد. بنابراین با آسودگی خاطر از درستی شماره تلفن‌ها برای فرستادن اس ام اس انبوه تبلیغاتی اقدام نمایید.

سراسر کشور تحت پوشش بانک کامل و رایگان شماره همراه پیامکتو

سراسر کشور

همه شهرها و استان‌های ایران تحت پوشش بانک شماره همراه در پنل پیامکتو می‌باشند. شما می‌توانید از قسمت ارسال اس ام اس منطقه‌ای-کشوری به بانک همراه اول دسترسی خواهید داشت.

بعد از کلیک روی کلید ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می‌شود آیا می‌خواهید به همه شماره‌های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نکنید.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می‌توانید از بانک شماره موبایل‌های موجود بانک شماره موبایل همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب کنید؛ در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره موبایل‌های موجود در بانک شماره موبایل به شما نمایش داده می‌شود.

بانک شماره همراه مشاغل رایگان

مشاغل

یکی از کاربردهای پنل اس ام اس برای فرستادن پیام کوتاه هدفدار تفکیک شماره موبایل‌ها بر اساس مشاغل می‌باشد که از این طریق شما می‌توانید به بانک مشاغلی که بدنبال آن هستید دسترسی یابید و به بانک شماره همراه اصناف و مشاغل اس ام اس ارسال کنید.

برای ارسال اس ام اس به بانک مشاغل وارد پنل اس ام اس شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب کنید.

بانک شماره همراه کدپستی و منطقه ای

کد پستی
بانک کامل و رایگان شماره موبایل کل کشور تصویر 6

برای دستیابی به بانک شماره موبایل‌ها برای فرستادن اس ام اس منطقه‌ای وارد پنل اس ام اس شوید از منو سمت راست روی کلیه ارسال اس ام اس از روی نقشه را کلیک و شهر مد نظر را انتخاب نمایید. دستیابی به به بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل به شکل منطقه‌ای نیز امکان پذیر است.

در نتیجه برای ارسال اس ام اس انبوه و فرستادن پیامک صوتی به خرید بانک شماره موبایل جداگانه نیاز ندارید. به سهولت و با خرید پنل می‌توانید بانک شماره موبایل‌ها به شکل دسته‌بندی شده را در اختیار داشته باشید.

خرید بانک اطلاعاتی شماره همراه

کاربران زیادی فقط به بانک شماره موبایل احتیاج دارند. اگر شما هم فقط به بانک کامل شماره همراه و آپدیت سراسر کشور (به صورت دسته‌بندی شده) نیاز دارید و قصد خرید پنل پیامک ندارید، با سامانه پیامکی پیامکتو تماس بگیرید تا بصورت جداگانه بانک شماره همراه را به شما ارائه نماییم.

آدرس سایت برای خرید بانک شماره موبایل به تفکیک شهر:

جهت خرید بانک شماره موبایل معتبر ایرانسل یا همراه اول با ما تماس بگیرید. اما اگر قصد دارید اس ام اس انبوه ارسال نمایید از سایت پیامکتو یک پنل پیامکی را تهیه نمایید تا بانک شماره موبایل برای فرستادن پیامک تبلیغاتی به صورت رایگان تقدیم شما گردد.

3 دیدگاه برای “بانک کامل و رایگان شماره موبایل کل کشور

  1. اشتراک‌ها: ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: چگونه کمپین تخفیف عیدانه برگزار کنیم؟متن برای تخفیف گذاشتن، راهی برای افزایش فروش - پیامکتو

  3. اشتراک‌ها: لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟ - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *