پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول

پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول
پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول تصویر 6

نکته: جهت گرفتن پرینت اس ام اس همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره ۹۹۹۰ و برای گرفتن پرینت اس ام اس ایرانسل از خط سیمکارت ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس حاصل نمایید.

شیوه دریافت پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول چگونه است؟ مدت اعتبار پرینت پیامک چقدر است؟ قاضی در چه صورت دستور پرینت اس ام اس خوهاد داد؟ زمانیکه یک اس ام اس با اهمیت و ارزشمند از گوشی موبایل حذف شد، اولین روشی که برای بازیافت آن به ذهن خطور می‌کند این است که بوسیله پشتیبان تلفن همراه آن پیام را بازیابی نماییم اما نکته مهم این است که گاهی با گرفتن بکاپ هم نمی‌توان اس ام اس حذف شده را بازگرداند. در این مواقع تنها راه استفاده از «پرینت اس ام اس» برای دستیابی به اطلاعات می‌باشد.

با توجه به اینکه مشاهده اس ام اس های فرستاده شده روشهای حقوقی و قانونی زیادی دارد، پیامکتو برای موضوع مقاله‌ای کامل ارائه کرده تا قبل از مراجعه به اپراتورها اطلاعات کافی و دقیق در این باره کسب نمایید.

روند پرینت اس ام اس شخصی و اس ام اس ارسال شده از سامانه پیامکی

روند پرینت اس ام اس‌ها به دو شکل اس ام اس شخصی و پیامک‌هایی که بوسیله سامانه پیامکی ارسال شده‌اند دسته‌بندی می‌گردد. اگر شما قصد دریافت جزئیات اس ام اس‌های شخصی پرینت مکالمات تلفنی خود را دارید مراحل قانونی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

حتی اگر برای تبلیغات یک پنل پیامکی دارید و از آن برای فرستادن اس ام اس‌های گروهی بهره می‌گیرید، قادرید از پرینت پیام های خود را دریافت نمایید. برای اینکار بعد از خرید سامانه در قسمت مدیریت برای مشاهده جزئیات پیامک ها بخش گزارشات را باز نمایید. در قسمت ارسال انبوه اس ام اس و آرشیو گزارشات به تمامی اس‌ام‌اس‌هایی که بوسیله اینترنت با خطوط خدماتی یا خط اختصاصی ارسال نموده‌اید دسترسی خواهید داشت. به سهولت می‌توانید متن، زمان دقیق ارسال و شماره فرد دریافت‌کننده اس ام اس را ملاحظه نمایید.

پیامک ایرانسل و همراه اول
پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول تصویر 7

طریقه دریافت پرینت مکالمات و اس‌ام‌اس همراه اول

عده زیادی در روز مکالمات خود را بوسیله خطوط اختصاصی سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول انجام می‌دهند و اس‌ام‌اس‌های زیادی دریافت و ارسال می‌گردد. همراه اول بر اساس قانونی که برای پرینت اس‌ام‌ا‌س‌های ارسالی برای اپراتورها اعلام‌شده عمل نموده و به‌هیچ‌‌ وجه درخواست‌های غیرقانونی برای پرینت پیامک‌های خطوط را رسیدگی نمی‌کند. به علاوه، بدون دستور قانونی امکان پاک کردن پرینت اس‌ام‌اس همراه اول ممکن نمی‌باشد. با دریافت مجوز قانونی اقدام به دریافت پرینت اس ام اس همراه اول خود نمایید.

نکته: جهت گرفتن پرینت اس ام اس همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره ۹۹۹۰ و برای گرفتن پرینت اس ام اس ایرانسل از خط سیمکارت ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس حاصل نمایید.

روش دریافت پرینت پیامک ایرانسل بوسیله اینترنت

پرینت خط ایرانسل نیز با پرینت همراه اول مشابهت زیادی دارد. بسیاری از کاربران خطوط اعتباری، گمان می‌کنند دریافت جزئیات اس‌ام‌اس‌ها در این نوع خطوط ساده‌تر است. اما مدنظر داشته باشید که روش فرستادن پرینت اس‌ام‌اس‌ها در همه اپراتورها از همراه اول گرفته تا ایرانسل و رایتل به یک صورت است. اپراتورها به هیچ وجه اجازه پرینت اس‌ام‌اس‌ها را حتی برای شخص مالک خط ندارد. به این ترتیب دریافت پرینت خط ایرانسل از مخابرات بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

اما با توجه به این موارد در شرایط اضطراری چطور می‌توان اقدام به دریافت پرینت اس‌ام‌اس های یک خط نمود؟ مثلا هنگامیکه نیاز به اثبات جرم تهدید یا توهین پیامکی داریم چگونه به پرینت اس ام اس جهت اثبات جرم دسترسی پیدا کنیم؟

کاربرد پرینت اس‌ام اس ایرانسل و همراه اول

امروزه خبرهای زیادی در مورده تهدیدات و مزاحمت‌های اس‌ام‌اسی، یا ارسال انبوه پیامک برای تهدید یا باج‌گیری می‌شنویم. به علاوه، از دست دادن اسناد پیامکی مانند اطلاعات حساب و اطلاعات پرداخت هم از موارد مهمی می‌باشد که افراد را برای گرفتن پرینت حساب به پیگیری ترغیب می‌کند. از این رو در بسیاری از اوقات برای اثبات یک حقیقت مهم و یا محکوم کردن یک فرد مجرم، گرفتن پرینت یک خط لازم و ضروری می‌باشد.

مراحل قانونی
پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول تصویر 8

در فرایند قانونی دریافت پرینت پیامکی تا چه مدت قابل مشاهده است؟

برای انجام فرایند قانونی دریافت پیامک خطوط اعتباری و دائمی می‌بایست بعد از مراجعه به دفتر اپراتورها به مراجع قضایی مراجعه نمایید. در این مرحله به سادگی می‌توانید دادخواست و ادله دقیق خود را برای درخواست پرینت اس‌ام‌اس‌های خود ثبت نمایید. بعد از تکمیل دادخواست خود قاضی پرونده را بررسی می‌نماید.

برای احترام به حریم خصوصی و حفظ اطلاعات محرمانه افراد، درخواست پرینت پیامک‌ها بصورت کاملا دقیق و با حساسیت خاصی انجام می‌پذیرد. بنابراین در صورت پذیرفته نشدن درخواست بوسیله قاضی۷ درخواست مجدد امکان‌پذیر نمی‌باشد. پس در هنگام ارائه دادخواست، دلایل قابل قبولی را مطرح نمایید تا برای قاضی اهمیت درخواست شما محرز شود.

دریافت پرینت خطوط ایرانسل و همراه اول فقط با نام مالک خط

یکی از موارد مهمی که پیش از تنظیم درخواست نزد قاضی باید انجام پذیرد این است که آن را با درخواست رسمی مالک خط انجام دهید. در صورتیکه مالک خط جهت انجام فرایند قانونی حضور نیابد درخواست شما به‌هیچ‌ وجه تائید نمی‌گردد. البته در برخی از شرایط خاص قانونی و حقوقی از جمله درگذشت مالک خط و یا محکومیت وی، ضوابط قانونی زیادی برای رسیدگی به درخواست مجدد شما رسیدگی وجود دارد. البته این قوانین برای اس‌ام‌اس‌های شخصی و خط موبایل می‌باشد و برای فرستادن پیامک‌های انبوه که بوسیله پنل پیامکی انجام می‌شود روش گرفتن پرینت اس ام اس متفاوت دارد.

کسانیکه با خرید سامانه پیامکی از سرویس اس‌ام‌اس استفاده می‌نمایند می‌توانند بوسیله پنل اس ام اس خود با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی پرینت اس‌ام‌اس‌های انبوه تبلیغاتی خود را به سهولت ملاحظه نمایند.

مراحل قانونی
پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول تصویر 9

فرایند قانونی دریافت پیامک؛ قاضی دستور دریافت پرینت موبایل بوسیله اینترنت را در چه صورتی صادر می‌نماید؟

بعد از تنظیم درخواست شما در مورد پرینت اس‌ام‌اس‌ها، با توجه به درخواست ارائه‌شده قاضی نسبت به تائید و یا رد کردن اعلام نظر می‌نماید. در پایان بعد از مهر شدن حکم بوسیله قاضی می‌توانید برای گرفتن پرینت اس‌ام‌اس‌های خود اقدام نمایید. باید بدانید قاضی در شرایط بسیار متنوعی دستور پرینت پیامک را میدهد. برخی از اوقات احتیاجی به فرستادن درخواستاز طرف شخص نمی‌باشد و قاضی ممکن است بر اساس شرایط پرونده درخواست دریافت پرینت اس‌ام‌اس ایرانسل و همراه اول را صادر نماید. برای آشنایی بیشتر، مقاله آموزش گرفتن بکاپ از اس‌ام‌اس در اندروید و ios را مطالعه نمایید.

پرینت مکالمات ایرانسل و اس‌ام‌اس همراه اول تا چه زمانی می‌باشد؟

اس‌ام اس ها تا ۶ ماه قبل قابل پرینت گرفتن می‌باشند. البته نکته مهم در مورد شیوه دریافت پرینت اس ام اس موبایل این است که امکان دارد پیامک‌ها تا چند سال در سرورهای مخابرات، همراه اول و ایرانسل ذخیره شده باشند اما طبق دستور قضایی معمولا تا ۶ ماه قبل قابل استعلام می‌باشد.

اگر اس ام اس مهمی در گوشی خود دارید هم اکنون بوسیله نرم افزارهای بکاپ گرفتن از اس ام اس اقدام نمایید. در این‌صورت برای دیدن مجدد پیامک‌ها در آینده دردسرهای قضایی را ندارید. 

دردسرهای قضایی
پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول تصویر 10

دریافت اینترنتی پرینت موبایل با سامانه اس ام اس پیامکتو

در این نوشته درباره شیوه دریافت پرینت اینترنتی موبایل بحث کردیم. همچنین اطلاعات جامع و کاملی درمورد فرایند دریافت قانونی پرینت اس ام اس ها و اینکه در پرینت موبایل چه چیزهایی ثبت می‌گردد به شما ارائه کردیم. یکی از علل حذف قبوض، مکتبات و نامه‌نگاری‌ها در سازمان‌ها و ادارات، حفظ محیط زیست و کمک به حفظ درختان است. به همین علت شرکت‌های آب، برق، گاز و تلفن قبض‌ها را از سیستم خود حذف نموده و با اس ام اس با مشترکینشان در ارتباط می‌باشند.

پیامکتو آماده ارائه پنل‌های اس ام اسی با قابلیت‌های زیاد به کلیه نهادهایی است که قصد دارند بوسیله اس ام اس با کاربران خود ارتباط داشته باشند. تمای پیامک های ارسال شده بوسیله پنل‌های شخصی قابل مشاهده می‌باشد. از دیگر امتیازات پنل‌های پیامکتو هزینه پایین تبلیغ و معرفی خدمات می‌باشد.

در صورت لزوم برای بهره گیری یا فرستادن پیام کوتاه تبلیغاتی خود از خدمات ارزشمند پیامکتو برای پیشبرد بهتر راهبردهای بازاریابی خود بهره‌مند شوید.

نکته: جهت گرفتن پرینت اس ام اس همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره ۹۹۹۰ و برای گرفتن پرینت اس ام اس ایرانسل از خط سیمکارت ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس حاصل نمایید.

2 دیدگاه برای “پرینت اینترنتی پیامک ایرانسل و همراه اول

  1. اشتراک‌ها: ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ و تلگرام چگونه است؟ - پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: مزایا و معایب دفتر کار مجازی، آیا باید از دفتر کار مجازی استفاده کنیم؟ - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *