راهنمای انتقال اس ام اس از یک گوشی به گوشی دیگر

راهنمای انتقال اس ام اس از یک گوشی به گوشی دیگر

چگونه پیامک‌های گوشی را به گوشی دیگر انتقال دهیم؟ وقتی که یک گوشی تازه تهیه می‌شود، دغدغه انتقال اطلاعات مهم نظیر تصاویر، انتقال پیامک به گوشی جدید و دیتاهای ارزشمند، از جمله مواردی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌سازد. به خوشاشیرانه، اپلیکیشن‌ها و ابزارهای زیادی برای انتقال اطلاعات وجود دارد که به کمک آن به راحتی می‌توان دیتاهای مهم را به گوشی جدید منتقل کرد. در این مقاله قصد داریم تا با انتقال اس‌ام‌اس از یک گوشی به گوشی دیگر و به طور کلی انتقال اس ام اس به گوشی دیگر آشنا شویم. پس تا پایان این مقاله همراه پنل پیامکی پیامکتو باشید.

انتقال پیامک ها به گوشی جدید، از طریق انتقال اس ام اس به سیم کارت دیگر

اانتقال اس ام اس به سیم‌کارت یکی از روش‌های کاربردی برای انتقال پیامک به حساب می‌آید. در واقع، می‌توان انتقال اس ام اس به سیم‌کارت دیگر را ساده‌ترین روش برای انتقال پیامک به گوشی دیگر تلقی کرد. در گوشی‌های قدیمی و اندروید‌های اولیه، برای انتقال پیامک به سیم‌کارت کافی بود تا روی پیامک مورد نظر دستتان بگذارید تا منوی باز شده و گزینه “ذخیره در سیم‌کارت” یا “Save On SIM” را انتخاب کنید. اما امروزه نمی‌توان پیامک‌ها را روی سیم‌کارت در گوشی‌های جدید ذخیره کرد. گوشی‌های ساده هنوز هم این قابلیت را دارند، اما انتقال پیامک به سیم‌کارت بسیار محدود و تعداد محدودی از پیامک‌ها را انتقال نمی‌دهند.

نحوه انتقال sms شخصی و شرکتی به گوشی جدید، دو دغدغه با دو راه‌حل

انتقال پیام‌ها به گوشی جدید همیشه چالش‌های خود را دارد، به‌ویژه اگر اطلاعات ارزشمند و حساسی را به جای دیگری منتقل می‌کنید. اگر اطلاعات شما از ماهیت شخصی استفاده می‌کند، راه‌حل‌هایی که در ادامه ارائه می‌شود بهترین راه و نحوه انتقال پیامک به گوشی جدید خواهند بود. اما اگر به عنوان یک شرکت یا سازمان از خدمات پیامکی برای ارسال اطلاعات و پیام‌های مهم استفاده می‌کنید، پیشنهاد ما این است که برای انتقال اطلاعات مهم خود از پنل اس‌ام‌اس و خدمات مرتبط استفاده کنید. در این خصوص و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه خرید پنل پیامکی را مشاهده کنید.

چگونه پیام ها را به گوشی دیگر انتقال دهیم؟ انتخاب برنامه انتقال پیامک به گوشی دیگر

اولین روش برای انتقال پیامک‌ها به گوشی جدید این است که یک اپلیکیشن مناسب و معتبر برای انتقال داده‌های خود انتخاب کنید. حتماً توجه داشته باشید که بسیاری از نرم‌افزارهای موجود در وب معتبر نیستند. به طور عمومی، اپ‌هایی که توسط گوگل یا برندهای معتبری مانند سامسونگ تأیید نشده‌اند، نه تنها عملیات انتقال پیامک‌ها را به نحو مطلوب انجام نمی‌دهند، بلکه ممکن است اطلاعات شما را جمع‌آوری کرده و از آن سوءاستفاده کنند. بنابراین، در هنگام انتخاب نرم‌افزار و اپلیکیشن مناسب، این نکته را حتماً در نظر داشته باشید.

چطور پیامک‌های خود را به گوشی دیگر منتقل کنیم؟

در بیشتر مواقع گوشی‌های موبایل، خود اپلیکیشن ارزشمندی را به‌صورت دیفالت در برنامه‌های اولیه خود قرار داده‌اند. به‌عنوان مثال اپلیکیشن switch smart از جمله نرم‌افزارهای کاربردی و معتبری است که سامسونگ به کاربران خود معرفی می‌کند. با کمک این نرم افزار انتقال پیام به گوشی جدید بسیار ساده‌تر خواهد شود.

بک آپ گرفتن از گوشی قدیمی، دومین قدم برای انتقال sms به گوشی دیگر

و در مرحله دوم برای انتقال اس ام اس از یک گوشی به گوشی دیگر و دریافت اطلاعاتی نظیر پیامک‌ها از خطوط خدماتی شخصی، باید پس از بازکردن اپلیکیشن مورد نظر، روی گزینه “بک‌آپ” کلیک کنید. در این مرحله، یک پوشه برای ذخیره اطلاعات انتخاب کرده و نام مناسبی برای آن انتخاب کنید. سپس منتظر بمانید تا فرآیند بک‌آپ‌گیری به درستی انجام شود.

مدت زمان مورد نیاز برای انجام و انتقال اس ام اس، به تناسب حجم اطلاعات شما متفاوت است، اما به طور کلی این پروسه زمان زیادی نمی‌برد.

پس از اتمام فرآیند بک‌آپ‌گیری، اپلیکیشن به شما پیغامی به نام “بک‌آپ با موفقیت انجام شد” نمایش می‌دهد. در این زمان، شما باید گزینه تائید را فشار دهید تا اپلیکیشن شما را به دسترسی به فولدر نهایی بک‌آپ اطلاعات هدایت کند.

 نحوه بک‌اپ و بازیابی اطلاعات گوشی موبایل

باز کردن اپلیکیشن در گوشی جدید، روش انتقال پیام ها به گوشی جدید

بعد از اتمام فرایند بک‌آپ در گوشی قدیمی، حالا باید همان اپلیکیشن را در گوشی جدید نیز فعال کنید. در این قسمت ابتدا بایستی با کمک بلوتوث، ایمیل و یا انتقال کارت حافظه به دستگاه جدید، پوشه فایل‌های بک آپ گرفته‌شده را به گوشی جدید منتقل کنید. در این زمان باید انتقال پیام از گوشی به گوشی دیگر را انجام دهید. توجه داشته باشید تنها حضور این پوشه در گوشی جدید به منزله ذخیره اطلاعات نیست و فرایند restore اطلاعات باید در این مرحله کامل انجام شود.

پس از دریافت پوشه ذخیره اطلاعات، بایستی از روی اپلیکیشن مورد نظر خود به روی گزینه Restore کلیک کنید. در این مرحله، اپلیکیشن شما را به فولدرهای موجود در کارت حافظه گوشی هدایت می‌کند و شما باید فولدر موردنظر خود را انتخاب و گزینه تائید را بزنید.

نحوه بازیابی پیامک‌ها پس از بک‌اپ از گوشی قدیمی

پس از انجام این مرحله و انتخاب فولدر بک‌آپ، باید صبورانه منتظر بمانید تا اطلاعات شما به‌درستی روی گوشی جدید منتقل شود. توجه کنید که در این مرحله به هیچ وجه برنامه‌های دیگری را در گوشی خود باز نکنید تا فرآیند انتقال اس‌ام‌اس‌ها به گوشی جدید و انتقال اطلاعات به‌خوبی انجام شود. همچنین، در این مرحله به شارژ بودن گوشی موبایل خود نیز توجه دهید چرا که اگر در هنگام انتقال پیامک‌ها از گوشی به گوشی دیگر، تلفن خاموش شود، فرآیند بازیابی اطلاعات به شکل ناقصی انجام می‌شود.

چگونه اس ام اس ها را به گوشی دیگر انتقال دهیم؟

پس از اتمام فرآیند انتقال اس ام اس به گوشی جدید و بازیابی پیامک‌ها، حالا به‌راحتی می‌توانید با حضور در بخش “inbox” به پیامک‌های قبلی دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی مربوط به از دست دادن پیامک‌های فعلی، پیشنهاد می‌شود که همیشه فایل بک‌آپ پیامک‌های خود را ذخیره کنید تا در صورت از دست دادن اطلاعات، به راحتی از نسخه بک‌آپ گرفته شده استفاده کنید.

مشاهده پیام‌های منتقل شده از گوشی قدیمی به گوشی جدید

نحوه انتقال پیام ها و اس ام اس ها در پنل پیامکی

البته این مراحل برای بازیابی و انتقال پیام‌های شخصی از گوشی به گوشی دیگر است، اما اگر نیاز به بک‌آپ پیام‌های ارسالی در پنل پیامک خود دارید، به راحتی می‌توانید با نمایندگی پنل پیامک خود تماس بگیرید تا آن‌ها شما را دریافت بک‌آپ اطلاعات راهنمایی کنند. اگر گوشی شما برای استفاده در شرکت یا کسب‌وکار استفاده می‌شود، پیشنهاد می‌شود که با خرید پنل اس‌ام‌اس فرآیند ارسال پیامک به مشتریان را ساده‌تر کنید. ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی بصرفه است و می‌توانید در صفحه “تعرفه ارسال پیامک” قیمت هر پیامک را نیز مشاهده کنید.

آیا امکان انتقال اس ام اس از گوشی اندروید به کامپیوتر وجود دارد؟

حالا که با انتقال اس ام اساز گوشی به یک گوشی جدید آشنا شدید، بهتر است تا در خصوص روش‌های انتقال اس ام اس به کامپیوتر هم اطلاعات کافی به شما ارائه دهیم.

در نگاه کلی، انتقال اطلاعات از گوشی موبایل به کامپیوتر وجود دارد و شما می‌توانید برای ذخیره کردن داده‌های خود نظیر پیامک‌ها، تصاویر و فایل‌های مهم، نسخه بک‌آپ را به کامپیوتر خود انتقال دهید. در این قسمت، شما حتی در صورت از دست دادن گوشی تلفن همراه خود، از داده‌های موجود در کامپیوتر خود برای بازیابی اطلاعات می‌توانید استفاده کنید. همچنین، از نرم‌افزارهای شبیه‌ساز اندروید در سیستم‌عامل کامپیوتر خود استفاده کرده و انتقال اس ام اس به کامپیوتر را انجام داده و به پیامک‌های قبلی گوشی خود در کامپیوتر دسترسی داشته باشید.

نحوه انتقال پیامک‌ها از گوشی به گوشی دیگر

شما چه نظری درباره انتقال اس ام اس به گوشی جدید دارید؟

در این مقاله، اطلاعات کلی در خصوص انجام فرآیند بک‌آپ‌گیری و انتقال اطلاعات به گوشی جدید را برای شما توضیح دادیم. اگر سوالات یا دغدغه‌های خاصی در ارتباط با این فرآیند دارید یا روش‌های جدیدی برای انجام انتقال اس ام اس از گوشی به گوشی دیگر دارید، حتماً اطلاعات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. این اشتراک نظرات شما می‌تواند به سایر مخاطبان پیامکتو، ارائه‌دهنده بهترین پنل پیامکی برای خرید شماره پیامکی رند، کمک کند تا از تجربیات و سوالات ارزشمند شما بهره‌مند شوند.

1 دیدگاه برای “راهنمای انتقال اس ام اس از یک گوشی به گوشی دیگر

  1. اشتراک‌ها: معرفی روش‌های حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *