ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

ارسال پیامک به بلک لیست

در این مقاله می‌خواهیم درباره ارسال پیامک به بلک لیست بحث کنیم و راهکارهای ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی به شماره‌های موبایلی که پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند را به شما توضیح دهیم.

در این آموزش برای ارسال پیامک به شماره‌های مسدود نیاز به خرید سخت افزار نیست و با هزینه بسیار کمتر از دستگاه ارسال پیامک با gsm modem می‌توانید پیامک خود را به شماره‌های مسدود و لیست سیاه مخابرات ارسال کنید. برای ارسال پیامک به بلک لیست ۲ راهکار وجود دارد:

 • ارسال پیامک با خط خدماتی
 • ارسال پیامک با سیمکارت

با خط خدماتی امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی وجود دارد و با این نمی توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و برای ارسال پیامک به بلک لیست می بایست از ارسال سیمکارت استفاده نمایید.

چگونه بفهمیم در بلک لیست اس ام اس هستیم؟

اگر سوال شما همانند بسیاری از کاربران سایت ما این است که چگونه می‌توانید اطلاع پیدا کنید که آیا شماره شما در بلک لیست مخابراتی قرار دارد یا خیر، اگر سیمکارت شما همراه اول است، عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال کنید. در صورتی که ارسال پیامک تبلیغاتی شما غیرفعال باشد، پیامک ارسالی به شما به صورت زیر خواهد بود:

“مشترک گرامی، پیامک تبلیغاتی شما تا ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود.”

در صورتی که مشترک ایرانسل هستید، می‌توانید جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال نمایید. البته، اگر از پنل پیامکی پیامکتو استفاده می‌کنید، می‌توانید از ترفند دور زدن بلک لیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک را مسدود کرده‌اند، استفاده کنید. نحوه عبور از بلک لیست از طریق ارسال پیامک با شماره سیمکارت در سامانه پیامکی پیامکتو در بالا توضیح داده شد و امکان پذیر است.

روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

بعد از پاسخ به سؤال چگونه بفهمیم در لیست سیاه هستیم، نوبت به استفاده از روش‌های مختلف ضد بلاک اس ام اس می‌رسد. روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بر اساس ماهیت پیامک شما متفاوت است. در ادامه در مورد روش‌های ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی بیشتر توضیح داده می‌شود.

 1. ارسال پیامک با سیمکارت: این روش برای ارسال پیامک به بلک لیست استفاده می‌شود.
 2. ارسال پیامک با خط خدماتی: این روش برای ارسال پیامک‌های غیر تبلیغاتی مانند ارسال کدهای فعال‌سازی، تبریک تولد و موارد مشابه استفاده می‌شود.

در سامانه پیام کوتاه پیامکتو قابلیت ارسال پیامک از طریق خط خدماتی و ارسال پیامک با سیمکارت وجود دارد که شما می‌توانید براساس نیاز خود از خط مربوطه برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود

بعد از خرید پنل پیامکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را +۹۸SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره‌های سیمکارتی شرکت ما ارسال می‌شود، بدون نیاز به خرید هیچ سخت‌افزاری، تمام مراحل به صورت نرم‌افزاری انجام می‌شود. در نهایت، شما می‌توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی مشاهده نمایید.

خط خدماتی چیست؟

در مقابل خطوط تبلیغاتی که برای ارسال پیامک‌های بالک (ارسال پیامک انبوه) وجود دارد، خطوط دیگری وجود دارد که به خطوط خدماتی معروف هستند، خط خدماتی همان خط تبلیغاتی است و از نظر ظاهر خط خدماتی با خط تبلیغاتی هیچ تفاوتی ندارد. اما با خط خدماتی می‌توانید به شماره‌های مسدود پیامک ارسال کنید، اما قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی وجود ندارد، زیرا برای فعال‌سازی خط خدماتی می‌بایست به اپراتور تعهد دهید که با این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید. خطوط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی و پیامک وب سرویس قابل استفاده است.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود از طریق سیمکارت

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود و بلک لیست

به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود، این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک، خط ارسال پیامک را به شکل +۹۸SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره‌های سیمکارتی شرکت ارسال می‌شود. نیازی به خرید هیچ سخت‌افزاری نیست و تمام مراحل به صورت نرم‌افزاری انجام می‌شود. در نهایت، می‌توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی مشاهده نمایید.

کاربرد خط خدماتی، ارسال پیامک به بلک لیست

خط خدماتی تفاوت زیادی با خط‌های شخصی و تبلیغاتی دارد و مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با مهم‌ترین کاربردها و مزایای خط خدماتی آشنا می‌شویم.

 • تمامی پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کدفعال ساری یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
 • پیامک‌هایی که برای یادآوی پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
 • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
 • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
 • پیامک‌های تبریک تولد که به صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
 • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را می‌توان با خط خدماتی پیامکتو ارسال کرد.

همچنین سامانه پیامک پیامکتو خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند پیامک‌های اطلاع رسانی خود را با خط خدماتی پیامکتو به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

نتیجه گیری

برای ارسال پیامک نیازی به خرید مودم Gsm نمی‌باشد و با خرید پنل اس ام اس شما قادر هستید پیامک خود را بدون خرید تجهیزات سخت افزاری انجام دهید، برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود، می‌توانید از خط +۹۸SIM (خط سیمکارت) استفاده کنید. در این صورت، پیامک‌های شما به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال می‌شود. اما برای ارسال پیامک‌های کد تایید و پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی دارند، پیامک از طریق خط خدماتی به لیست سیاه مخابراتی ارسال می‌شود.

در صورت وجود هرگونه سؤال می توانیدبا شرکت پیامکتو تماس بگیرید یا  سؤال خود را در بخش دیدگاه‌های این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان پیامکتو به سؤال شما پاسخ دهند.

2 دیدگاه برای “ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

 1. اشتراک‌ها: پیامگیر صوتی چیست؟ راهنمای کامل استفاده از پیامگیر صوتی ایرانسل و همراه اول - پیامکتو

 2. اشتراک‌ها: ارسال پیامک با مودم سیمکارتی GSM Modem - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *