ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی

ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی
ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی تصویر 4

برخی افراد اینگونه فکر می‌کنند که ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت رایگان می‌باشد. در مورد ارسال اس ام اس رایگان بوسیله اینترنت نیز در همین صفحه بحث خواهیم کرد و در انتهای این نوشتار بهترین سایت ارسال اس ام اس انبوه بوسیله اینترنت را معرفی خواهیم کرد.

ارسال اس ام اس انبوه و گروهی از طریق موبایل با صفحه کوچک کار چندان خوشایندی نمی‌باشد، محدودیت سیم کارت برای فرستادن ۵۰۰ اس ام اس در روز، گردآوری بانک شماره موبایل و ارتقاء اعتبار نام تجاری از جمله عللی است که اغلب افراد مایلند به جای فرستادن پیامک از طریق موبایل، ارسال پیامک اینترنتی را بوسیله سامانه پیامکی انجام دهند.

ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت بسیار آسان می‌باشد، با خرید پنل اس ام اس می‌توانید بوسیله اینترنت اس ام اس گروهی و انبوه ارسال نمایید.

پنل اس ام اس چیست؟

سامانه پیامک یا پنل اس ام اس نرم افزار آنلاین و تحت وب (مانند جیمیل) می‌باشد، که امکان میدهد بوسیله اینترنت اس ام اس ارسال نمایید. با خرید پنل پیامک به خریداری مودم GSM یا بارگیری نرم افزار نیاز نخواهید داشت و شما با ورود به پنل اس ام اس قادر خواهید بود به صورت گروهی و انبوه پیامک تبلیغاتی بفرستید. برای آشنایی بیشتر با نرم افزار سامانه پیامک لطفا مقاله کاربرد سامانه پیامکی را مطالعه نمایید.

در پنل پیامک بانک شماره همراه با تنوع بسیار زیاد موجود می‌باشد که امکان می‌دهد، به شکل هدفمند و گروهی اس ام اس ارسال کنید.

  • ارسال اس ام اس انبوه بوسیله کد پستی
  • ارسال اس ام اس انبوه بوسیله گوگل مپ
  • ارسال اس ام اس انبوه با تفکیک بندی استان و شهر
  • ارسال اس ام اس انبوه با تفکیک بندی جنسیت و سن
سامانه پیامک چیست؟
ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی تصویر 5

ارسال پیامک از طریق مخابرات

برای ارسال اس ام اس انبوه مراجعه به مخابرات، دفاتر پیشخوان دولت، کافینت الزامی نیست، همانطور که در نوشتار پنل پیامک مخابرات اشاره شد، مخابرات اقدام به ارسال اس ام اس انبوه نمی‌کند و اپراتورها برای درآمدزایی اس ام اس انبوه ارسال می‌نمایند و اپراتور ایرانسل با شرکت‌های حقوقی بعنوان اپراتور پیامکی قرارداد همکاری منعقد نموده و هیچ همکای با افراد حقیقی یا حقوقی ندارند.

برخی از افراد برای ارسال اس ام اس انبوه به کافینت‌ها یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می‌نمایند و دفاتر پیشخوان دولت  هم جهت ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی یک پنل پیامک ایجاد می‌کنند و پیامک تبلیغاتی می‌فرستند. با خرید پنل پیامک با هزینه پایین تر نسبت به کارمزدی که دفاتر پیشخوان دولت یا کافینت دریافت می‌نمایند، اس ام اس انبوه ارسال کنید.

ارسال رایگان اس ام اس بوسیله اینترنت

ارسال پیامک بوسیله اینترنت رایگان نمی‌باشد؛ اما ارسال پیامک از اینترنت بسیار کم هزینه و اقتصادی می‌باشد، فرستادن پیامک تبلیغاتی بوسیله اینترنت فقط به سامانه پیامک نیازمند است و با خریداری پنل پیامکی می‌توانید بوسیله اینترنت اس ام اس انبوه تبلیغاتی ارسال کنید. نرم افزار سامانه پیامک دائمی می‌باشد و شما تنها یک بار هزینه پنل پیامک را می‌پردازید و به‌صورت دائمی می‌توانید از پنل پیامک برای ارسال اس ام اس گروهی بهره مند شوید و استفاده از شارژ سامانه پیامکی هیچ محدودیت زمانی ندارد.

سرعت ارسال پیامک بوسیله اینترنت بسیار بالا می‌باشد و در هر ثانیه قادرید بیشتر از ۱۰ هزار اس ام اس با خطوط اپراتور ۱۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و … ارسال کنید.

ارسال رایگان پیامک از طریق اینترنت
ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی تصویر 6

ارسال اس ام اس انبوه رایگان بوسیله اینترنت

آیا شما تابحال به این نکته توجه نموده اید که سرور سامانه ارسال اس ام اس در ماه ده‌ها میلیون تومان هزینه بر است یا حقوق ماهیانه هر کارمند، اجاره دفتر و… چقدر می‌باشد؟

از نظر شما افرادی که وعده ارسال اس ام اس انبوه رایگان بوسیله اینترنت می دهند چه دلیلی دارند؟ کم نیستند اشخاصی که سیستم پیامک رایگان یا پنل اس ام اس رایگان در اختیار کاربران می‌گذارند ولی هزینه سرور، کارمند، اجاره شرکت و… را به نحو دیگری تامین می‌نمایند.

آیا ارسال اس ام اس رایگان بوسیله اینترنت را خیرخواهانه در اختیار شما می‌گذارند؟ یا به نظر دلیل اینکه یک شرکت بعد از ۶ ماه و بیش از ۱۰ هزار خط کدنویسی، نرم افزار ارسال اس ام اس رایگان بوسیله اینترنت را در اختیار بگذارد چیست، نرم افزارهایی که قابلیت ارسال اس ام اس رایگان را در اختیار شما می‌گزارند از اعتماد کاربران سو استفاده نموده و از اطلاعات هویتی بهره مند می‌شوند. امکان دارد اپلیکیشن ارسال اس ام اس انبوه رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد اما برای فرستادن پیامک بوسیله اپلکیشن پرداخت هزینه هر پیامک الزامی است.

اطمینان داشته باشید ارسال پیامک رایگان بوسیله اینترنت سرابی بیش نمی باشد! برای ارسال اس ام اس با اینترنت بایستی یک پنل پیامک بخرید و بوسیله سامانه اس ام اس نسبت به ارسال آن بوسیله اینترنت اقدام نمایید، ما سامانه پیامکی پیامکتو را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مودم GSM یا سامانه پیامک؟

سوال بسیاری از مشتریان،هزینه بر بودن ارسال اس ام اس بوسیله مودم سیم‌کارتی، است. شما برای ارسال اس ام اس به سخت افزار و نرم افزار نیازمندید، اغلب کاربرانی که بوسیله مودم GSM اقدام به ارسال پیامک می‌نمایند از سوختن سیمکارت ابراز نارضایتی می‌کنند.

در ارسال اس ام اس بوسیله سیم کارت علاوه بر مسائل کسب و کار شما دغدغه مودم جی اس ام، خرید سیمکارت و… را هم خواهید داشت. پیشنهاد ما این است هم اکنون یک پنل پیامک از پیامکتو تهیه نمایید. پیامکتو به شما کمک خواهد کرد اس ام اس خود را پس از خریداری پنل پیامکی در کمتر از یک دقیقه ارسال کنید.

ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت

همان گونه که ابتدای این نوشتار اشاره شد، ارسال پیامک بوسیله اینترنت بسیار آسان می‌باشد؛ ابتدا متن اس ام اس خود را تایپ نمایید، دریافت کنندگان پیامک را انتخاب نموده و سپس کلید ارسال پیامک را بزنید! تبریک شما موفق به ارسال پیامک از طریق اینترنت شدید.

دریافت اس ام اس بوسیله اینترنت

با خریداری نرم افزار سامانه پیامکی شما قادرید بوسیله اینترنت پیامک دریافت نمایید و یک خط اختصاصی پیامکی تهیه کنید تا بتوانید با استفاده از دایورت اس ام اس و قابلیت صندوق انتقادات پیامکی و… اس ام اس‌های دریافتی به این سرشماره اختصاصی را در پنل پیامکی بوسیله اینترنت مشاهده کنید.

برترین سایت ارسال اس ام اس انبوه

جهت ارسال اس ام اس انبوه بوسیله اینترنت و خریداری پنل پیامک توصیه می‌شود که از سایت‌های معتبر برای خرید سامانه اس ام اس اقدام کنید.

ما پیامکتو را به عنوان برترین سایت ارسال پیامک انبوه به شما توصیه می‌نماییم.

اگر در مورد ارسال پیامک بوسیله اینترنت سوالی در ذهن شما بی جواب مانده است، در بخش نظرات این نوشتار مطرح بفرمایید تا کارشناسان پیامکتو به سؤالات شما پاسخ دهند.

3 دیدگاه برای “ارسال اس ام اس بوسیله اینترنت با پنل پیامکی

  1. اشتراک‌ها: فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ 1402- پیامکتو

  2. اشتراک‌ها: خوانده شدن پیامک ارسال شده با پنل پیامکی - پیامکتو

  3. اشتراک‌ها: نحوه ارسال اس ام اس گروهی - پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *