ارسال اس ام اس با نام تجاری چگونه است؟

ارسال اس ام اس با نام تجاری چگونه است؟
ارسال اس ام اس با نام تجاری چگونه است؟ تصویر 3

اگر می‌خواهید اس ام اس با نام تجاری و برند شرکت خود ارسال نمایید، این مقاله را مطالعه نمایید، زیرا قصد داریم درباره یکی از بهترین روش‌های برندینگ پیامکتو بحث نماییم. با استفاده از ویژگی ارسال اس ام اس با نام تجاری، قادر خواهید بود در اس ام اس‌های گروهی تبلیغاتی خود نام شرکتتان را به‌جای شماره اپراتور (مثلا ۲۰۰۰)، برای کاربران نمایش دهید.

ارسال اس ام اس با نام تجاری؛ روشی جذاب برای شناساندن برند 

مطمئنا اس ام اس‌های تبریک عید رئیس‌جمهور یا پیامک‌های تراکنش بانک‌ها را که در آن‌ها نام فرستنده اس ام اس مشخص می‌باشد. گویی ما نام کاربر را در موبایل خود ذخیره نموده‌ایم! این قابلیت جذاب که پیامکتو نیز آن را ارائه می‌نماید، اصطلاحا «ارسال اس ام اس با نام تجاری» نام دارد. ارسال پیامک های تبلیغاتی با نام و نشان تجاری شرکت‌ها، برند (یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بازاریابی) شما را به مخاطبانتان معرفی میکند.

امتیازات فرستادن اس ام اس با نام برند؛ ارتقاء اعتماد مشتریان

ما و شما پیامک‌های تبلیغاتی زیادی در روز دریافت می‌نمائيم؛ اگر بخواهیم پیامک‌ خود را متمایز نماییم، یکی از بهترین راه ها ارسال اس ام اس با نام تجاری می‌باشد. زیرا هنگامیکه بوسیله ارسال اس ام اس انبوه با نام تجاری پیامک تبلیغاتی ارسال می‌نمائيد، پیامک برای مخاطبتان جذابتر است. همچنین ارسال اس ام اس با نام تجاری موجب افزایش برندینگ و اعتماد مخاطبان خواهد شد.

مزایای ارسال پیامک با نام تجاری؛ افزایش اعتماد مشتریان
ارسال اس ام اس با نام تجاری چگونه است؟ تصویر 4

میزان تعرفه ارسال اس ام اس با نام برند

متاسفانه بعضی از شرکت‌ها که تابحال هرگز خط با نام برند تهیه ننموده‌اند، اطلاعات نادرستی را در سایت خود بارگزاری کرده‌اند. این اشخاص در رابطه با تعرفه ارسال اس ام اس با نام تجاری اطلاعات اشتباه به مشتری ارائه کرده اند؛ برای فرستادن پیامک با نام برند، شما ابتدا می‌بایست یک خط از اپراتور مورد نظر خود (۱۰۰۰- ۲۰۰۰- ۳۰۰۰- ۵۰۰۰) خریداری نمایید؛ سپس می‌توانید با فعال کردن قابلیت ارسال اس ام اس با نام تجاری برای این خط خاص، در پنل پیامک یک mask یا نقاب ایجاد نموده تا مشتری به‌جای شماره، نام تجاری شما را مشاهده نماید.

در‌ اصل هزینه ارسال اس ام اس با نام تجاری به خط خریداری شده از اپراتور بستگی دارد؛ اگر شما نام برند را برای اپراتور ۱۰۰۰ سفارش دهید، تعرفه ارسال اس ام اس شما برابر با همان هزینه ارسال پیامک اپراتور ۱۰۰۰ خواهد شد. اگر برای خط اپراتور ۵۰۰۰ سفارش نام برند داشته باشید، هزینه ارسال اس ام اس انبوه اپراتور ۵۰۰۰ برای شما لحاظ خواهد شد.

آیا ارسال پیامک با نام برند به بلک‌لیست امکان‌پذیر است؟

با‌توجه‌به مطالب بالا، ارسال پیامک با نام برند فقط یک نقاب می‌باشد. خط ارسال اس ام اس با نام تجاری در وضعیت پیش‌فرض تبلیغاتی می‌باشد و قابل عبور از بلک لیست نیست؛ اما بعد از خرید خط از اپراتور، شما قادر خواهید بود ابتدا خط را به خط خدماتی مخصوص تبدیل نموده و آنگاه استفاده از ارسال اس ام اس با نام تجاری را درخواست نمایید. در‌چنین‌شرایطی، می‌توانید به اشخاصی که اس ام اس های تبلیغاتی را بلاک نموده‌اند نیز پیامک ارسال نمایید.

مبلغ پرداختی به مخابرات جهت فعال سازی خط نام برند

تعرفه فعال کردن ارسال اس ام اس با نام تجاری مبلغ ۵۰۰‌میلیون تومان + مالیات و ارزش افزوده در سال می‌باشد. این مبلغ پرداختی به مخابرات می‌باشد که البته اپراتور، خط با نام برند را فقط به شرکت‌های حقوقی اعطا خواهد کرد.

بعضی از پنل های پیامکی نامعتبر تعرفه فعال کردن سرویس ارسال اس ام اس با نام تجاری و نام فروشگاه را حدود ۱ میلیون تومان محاسبه می‌نمایند. وعده ارسال اس ام اس با نام تجاری با قیمت ۱ میلیون تومان وعده‌ای پوچ می‌باشد. معمولا بازاریابان پنل‌های پیامکی که نمایندگی پنل پیامک را خریداری نموده اند، برای فروش پنل خود وعده‌های خلاف واقع به مخاطبان می‌دهند.

موعد دریافت خط نام برند و روش فعال‌ کردن اس ام اس با نام تجاری

دریافت خط با نام برند پس از واریز وجه و تایید اپراتور، از ۲۰ تا ۴۰ روز زمان برده و نام برند به پنل پیامک شما افزوده خواهد شد. از این پس برای ارسال پیامک، از ویژگی ارسال اس ام اس با نام برند استفاده نمایید.

پیامکتو؛ یار همیشگی شما بر جلب نظر مخاطبان

پیامکتو با عرضه قابلیت جذاب ارسال اس ام اس با نام برند، در راه جلب نظر مشتریان شما را یاری خواهد نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از ساعت ۱۱ الی ۱۷ از مشاوره رایگان تلفنی پیامکتو بهره مند شوید.

1 دیدگاه برای “ارسال اس ام اس با نام تجاری چگونه است؟

  1. اشتراک‌ها: فرستادن اس ام اس با شماره مجازی و غیر از خطوط ثابت به چه صورت امکان‌پذیر است؟ 1402- پیامکتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *